baneris leidinys

Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyrius naujus mokslo metus pradėjo džiugiomis nuotaikomis – skyriuje mokslus pradėjo daugiau mokinių nei įprastai, išaugo ir vienuoliktokų skaičius, atsirado naujų programų.

Pasak Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro vedėjos Marijos Jurgilienės, iš viso mokyklos slenkstį peržengė 260 mokinių, padidėjo vienuoliktokų skaičius.
 
„Jei pernai turėjome dvi vienuoliktas klases, tai šiemet bus trys“, – sakė vedėja.

Švietimo įstaigų vadovų susirinkimo metu ji informavo, kad Profesinio rengimo centre atsirado ir naujų programų, pavyzdžiui, staliaus, slaugytojo padėjėjo.

Tiesa, modulius centre rinkosi tik vilkaviškiečiai mokiniai, o iš mūsų rajono tokių nebuvo nė vieno.

„Vilkaviškyje pasiūla siaura, todėl to skyriaus mokiniai pasirinko mūsų skyrių“, – kalbėjo vedėja, vardijusi, kad buvo pasiūlytos tokios programos kaip bendrosios veiklos statybos objekte, apdailininko darbai, bendrieji mechaniko darbai, konkrečiai – suvirinimas, padavėjo ir kitos.

Merui Edgarui Pilypaičiui kilo klausimas, kodėl modulių nesirinko mūsiškiai, tačiau prieita prie išvados, kad tikriausiai patiems moksleiviams trūko informacijos, kad besimokydami paskutinėse klasėse savo mokyklose jie tuo pat metu gali įgyti ir profesiją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos