Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Šakių „Vytis“ ir toliau demonstruoja savo pranašumą. Savaitgalį sėkmingai sužaidė dvejas rungtynes, abejas laimėjo ir į savo sąskaitą įsirašė septintą pergalę iš eilės.

Penktadienį Aurimo Jasilionio treniruojami „Vyčio“ krepšininkai svečiuose 87:67 (22:28, 22:19, 22:5, 21:15) įveikė Kauno „Žalgirį-2“.

„Vytis“ šiose rungtynėse pirmą kartą šį sezoną atsiliko po dviejų kėlinių (44:47), tačiau į priekį šovė trečiajame kėlinyje.

„Tiesiog pirmoje rungtynių pusėje buvome nesusikaupę ir neįvertinome varžovo. Dėl to gavome lengvus varžovų taškus. Vienas dalykas yra pasirengimo etapas, kitas – reguliarusis sezonas ir trečias – atkrintamosios. Puikiai pažįstu abu „Žalgiris-2“ trenerius, puikiai pažįstu visą jaunimą ir žinau, kaip jie sunkiai dirba bei kokie jų tikslai. Sakiau komandai, kad oponentai kibs į atlapus. Taip ir buvo“, – po rungtynių portalui bcvytis.tv3.lt kalbėjo A. Jasilionis.

Vėliau jis komentavo, kad vyrai tiesiog pradėjo agresyviau gintis ir įrodė, kad puikiai geba tai daryti, o tai ir garantavo pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynių metų žaidė Aurelijus Pukelis ir Edvinas Jezukevičius, pelnę po 17 taškų, Gytis Radzevičius pridėjo 15, Paulius Beliavičius 9, Marijus Užupis 8 taškus.

Septintąją pergalę iš eilės šiame sezone „Vytis“ iškovojo šeštadienį. Krepšininkai 90:81 (30:20, 20:25, 19:16, 21:20) susitvarkė su „Šilute“.

Komandą į pergalę vedė M. Užupis, pelnęs 25 taškus, E. Jezukevičius surinko 19, G. Radzevičius pridėjo 12, P. Beliavičius 10, Šarūnas Vingelis 9 taškus.

„Vytis“ išlieka lyderis – su devyniomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu yra pirmoje NKL turnyrinės lentelės vietoje.

Penktadienį „Vytis“ namuose priims „Jonavą“, o šeštadienį išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipa.