baneris leidinys

stalo tenisas siesartenuose
Renginį aplankiusi mokytojo Česlovo Vyšnevecko dukra Eglė (pirma iš dešinės) įsiamžino su visais varžybų dalyviais ir organizatoriais. Organizatorių nuotr.

Kovo 7 d. Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriuje vyko stalo teniso varžybos, skirtos mokytojo Česlovo Vyšnevecko atminimui. Iš viso prie teniso stalų stojo aštuoniolika šios sporto šakos entuziastų.
 
Tarp dalyvių buvo ir šešios moterys, iš kurių geriausiai sekėsi Sandrai Piliutytei iš Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus, antrąją vietą laimėjo Aistė Puidokaitė (Duobiškiai), o trečiąją – Kamilė Indriūnaitė (Gelgaudiškis), kuri pasipuošė ir medaliu kaip jauniausia dalyvė.  

Turnyre dalyvavo 12 vyrų. Pirmą vietą laimėjo Mantas Gardziulevičius iš Kauno, antras liko – Edgaras Butvilas iš Gotlybiškių, trečią vietą iškovojo taip pat gotlybiškietis – Martynas Augaitis.

Medalis iškeliavo ir į vyriausio turnyro dalyvio – Valdo Šato – rankas.

Varžybose teisėjavo Aurelijus Marčiulionis. Nugalėtojams apdovanojimus įsteigė Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centras, Šakių „Varpo“ mokykla.

Varžybų organizatorius Virginijus Povilaitis visus teniso entuziastus pakvietė susitikti ir kitąmet Siesartėnuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos