baneris leidinys

sachmatai pezaiciui
Kasmet prie šachmatų lentų sėda žaisti vis daugiau šios sporto šakos entuziastų. Organizatorių nuotr.

Kovo 7 d. Kudirkos Naumiestyje, bendruomenės centro patalpose, vyko 16-asis, jau tradiciniu tapęs šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajono čempionui Juozui Pėžaičiui atminti. Šiais metais prie šachmatų lentų susėdo net 25 žaidėjai iš Jurbarko, Vilkaviškio, Šilalės, Kudirkos Naumiesčio, Šakių miesto ir rajono.
 
Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta J. Pėžaičio atminimui. Žaidėjus, kaip ir kasmet, pasveikino vienas iš organizatorių ir šio turnyro pradininkas Zenonas Šliuževičius. Anot jo, kasmet vykstantis turnyras, pritraukia vis daugiau jaunimo, todėl šiais metais kilo minčių plėsti turnyrą, nes norinčių dalyvauti skaičius kasmet auga.

Šiltais prisiminimais apie savo senelį J. Pėžaitį ir jo aistrą šachmatams pasidalino anūkas Tomas Pėžaitis. Po oficialiosios dalies dalyviai sėdo prie šachmatų lentų, tarp jų ir Tomas.

Po atkaklių kovų, kurios užtruko iki vakaro, paaiškėjo šių metų stipriausieji šachmatininkai: pirmos vietos laimėtoju tapo Viktoras Kasparavičius (Šakiai), antras liko Ignas Milius (Jurbarkas), trečią vietą užėmė – Valentinas Jankūnas (Jurbarkas).

„Verta paminėti, kad antrosios vietos laimėtojui Ignui viso labo 12 metų. Tai tikrai puikus pasiekimas“, – pasakojo T. Pėžaitis.

Pasibaigus turnyrui, organizatoriai visiems dalyviams įteikė atminimo dovanas, padėkojo rėmėjams ir teisėjams, pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus, ir atsisveikino iki kitų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos