baneris leidinys

vytis sezonas
Nors iš pradžių planuota Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes žaisti be žiūrovų, situacijai dėl koronaviruso nuolat besikeičiant NKL vykdomasis komitetas kovo 13-ąją nusprendė nutraukti VIKINGLOTTO-NKL 2019–2020 metų čempionatą vadovaujantis force majeure situacija dėl koronaviruso pandemijos. Galutinė rikiuotė nustatyta pagal kovo 13 d. turnyrinės lentelės rezultatus.

Informuojama, kad už tai balsavo 10 NKL vykdomojo komiteto narių. Du susilaikė, vienas buvo prieš ir vienas balsavo už tai, kad čempionatas būtų stabdomas dviem savaitėms, o atkrintamosios vyktų iki dviejų pergalių.
 
Šį sezoną Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ su 32 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užėmė pirmąją vietą ir tapo nugalėtoja.

„Racionaliai reaguojame į situaciją ir labai džiaugiamės, kad klubai savo sprendimais prisidėjo prie situacijos rimtumo supratimo, taip užkirsdami kelią pandemijos plitimui ir apsaugodami gyvybes“, – sakė lygos direktorius Giedrius Grybauskas.

Šakių „Vytis“ galutinėje komandų rikiuotėje pirmoje grupėje tarp aštuonių komandų užėmė šeštą vietą. Komanda savo sąskaitoje turėjo 19 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų. Pernai „Vytis“ iškovojo lygos sidabrą, 2017m. ir 2018m. – bronzą.

Antroje pozicijoje liko „Telšiai“ (31–8), iškovoję viena pergale mažiau, trečioje – „Šilutė“ (27–12).

Paskutinę vietą užėmė Tauragės krepšinio klubas (8-30).

„Sūduva-Mantinga“ lygos nugalėtoja tapo antrąjį sezoną iš eilės ir ketvirtąjį per pastaruosius penkerius metus.

Pirmosios grupės komandoms iki reguliariojo sezono pabaigos buvo likusios trejos rungtynes, o antrosios grupės ekipos dar turėjo sužaisti po du arba tris mačus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos