baneris leidinys

sekcijos baldai
Mažos svetainės interjero kūrimas – nėra viena lengviausių užduočių. Tai reikalauja žinių, kruopštumo, o kartais ir patirties. Svetainėje praleidžiame nemažai laiko, todėl norime, kad ji būtų erdvi, patogi ir jauki vieta ilsėtis bei leisti laiką su šeima. Šiame straipsnyje patarsime, kaip įrengti mažą svetainę, kad savo funkcionalumu, estetika ir erdvės pojūčiu ji prilygtų net ir erdviausiai svetainei.
 
Tinkami baldai

Vienas pagrindinių aspektų, į kurios reikėtų atsižvelgti įrengiant mažą svetainę – tinkamai parinkti baldai. Sekcijos, sofos ir stalo dydis turėtų būti proporcingas namų erdvės dydžiui. Jeigu baldai per dideli ir trukdo laisvai judėti svetainėje – tikriausiai, reikėtų juos keisti.
 
Žemi ir lengvi svetainės baldai kuria harmoningą erdvės įspūdį, puikiai įsilieja į viso kambario interjerą. Sofas ir staliukus rinkitės tokius, kurie neapsunkina erdvės, spalva ir dizainu tinka prie bendro kambario vaizdo.

Be to, optimalus variantas – rinktis funkcionalius ir vietą taupančius baldus: sekcija gali būti su papildoma vieta televizoriui, sofa – su išskleidžiama miegojimo funkcija, o staliukas nesunkiai ir patogiai virsta didesniu vakarienės stalu.

Tokie daugiafunkcių baldų pasirinkimai padės sutaupyti taip reikalingos vietos, bet tuo pat metu išlaikys vientisumą ir švaros bei jaukumo pojūtį.

Apšvietimas

Kad svetainė atrodytų jaukesnė ir erdvesnė – suteikite jai šviesos ir skaidrumo jausmą. Daugeliui žinoma, kad svetainė atrodo didesnė tada, kai ją pasiekia daugiau šviesos. Tinkamą apšvietimą galima sukurti:

•    Natūralia šviesa. Norėdami svetainėje mėgautis natūralia šviesa – rinkitės lengvas, blizgias ir šviesių spalvų užuolaidas ar akcentus, nes jie atspindi šviesą ir padeda išlaikyti saulės spindulius kambaryje.

•    Dirbtine šviesa. Jei svetainę sunkiai pasiekia natūralūs saulės spinduliai – ne bėda. Puikų apšvietimą galite sukurti su šviestuvais įvairiose kambario vietose. Pavyzdžiui, prie sekcijos ar sofos pastačius stilingą ir lengvų formų šviestuvą.

Natūralia ir dirbtine šviesa nutvieskę savo kambarį, paversite jį vizualiai didesniu ir erdvesniu. Įvairūs kambario baldai ir detalės atrodys harmoningai ir išraiškingai.

Detalės

Maži svetainės elementai – kilimas, paveikslai, laikrodis ar augalai, taip pat kuria didesnės svetainės vaizdą. Prieš renkantis juos nepamirškite įvertinti namuose vyraujančios spalvų gamos ir bendro stiliaus.

Šviesūs ir lengvumu alsuojantys akcentai, švelnių raštų ir ornamentų kilimai, pagalvėlės ar užuolaidos gali sukurti itin stilingą ir estetišką svetainę.

Tačiau nepamirškite, kad detales reikėtų rinktis apgalvotai. Per didelis daiktų kiekis gali apsunkinti svetainės interjerą ir paversti jį slogiu bei varginančiu.

Rinkitės tai, ko dar neturite. Jei namuose jau gausu augalų ir gėlių, galbūt vertėtų įsigyti paveikslą ar sieninį laikrodį.

Mažą svetainę įrengti, jai jaukumo ir erdvės suteikti gali tinkamai parinkti svetainės baldai: sekcija, sofos, kavos staliukai. Juos reikėtų rinktis žemesnius ir šviesesnius, nes taip kursite švaros ir harmonijos vaizdą namuose. Didelis kiekis natūralios ar dirbtinės šviesos padės šią namų erdvę paversti išraiškinga ir stilinga, be to, mažos detalės suteiks vientisumo ir išbaigtumo įspūdį.

Užs.Nr.d-0318

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos