baneris leidinys

top plansete
Dvidešimt pirmasis amžius yra išskirtinis tuo, kad mus beveik kiekvienoje kasdienio gyvenimo smulkmenoje supa elektroniniai įrenginiai. Jie mums padeda ne tik atlikti būtinus darbus greičiau ir lengviau, bet net ir padeda atsipalaiduoti bei pailsėti. Vaikai taip pat labai jaunam amžiuje pradeda pirmuosius kartus naudotis išmaniaisiais telefonais, žaisti kompiuteriais ir planšetėmis. Nors didelė dalis tėvų bando kuo ilgiau apsaugoti vaiką nuo elektroninio pasaulio, visgi tai dabar padaryti labai sunku.
 
Mūsų vaikai įgunda naudotis elektroniniais prietaisais labai greitai ir paprastai – kartais atrodo, tarsi jie jau gimė mokėdami ir žinodami visus planšetės niuansus. Planšetiniuose kompiuteriuose gausu tiek linksmų žaidimų, tiek įvairių mokomųjų programėlių. Visgi, net ir turint tokią įvairovę anksčiau ar vėliau vaikui gali šiek tiek pabosti nuobodus kompiuterio dizainas. Tačiau, yra keli priedai, kurie gali praskaidrinti net ir pačią nuobodžiausią planšetę.

1.  Nešiojami planšečių dėklai

Vaikai retai būna dėmesingi savo daiktams – dažniausiai, daugiau nei pusę jų lengvai pameta arba kur nors palieka. Deja, tikrai nesinori kas kartą vaikui kur nors pradanginus savo planšetę pirkti naują. Puiki žinia ta, kad šiais laikais puikus sprendimas yra įsigyti specialų planšetės dėklą su rankenėle, kad vaikas galėtų patogiai ją nešioti.

2. Specialus pieštukas

Jeigu jūsų vaikas mėgsta piešti, apsvarstykite galimybę padovanoti jam specialų pieštuką, skirtą piešimui planšetėje. Taip vaikas galės lavinti savo įgūdžius ir leis laiką naudingai.
3.  Susikurkite savo dėklą!

Jeigu norite padovanoti savo mažyliui malonių akimirkų atsiminimą, padovanokite jam dėklą su jūsų bendra nuotrauka arba jo mėgstamiausiai filmukų herojais. Tokie dėkliukai gali būti pagaminami vos per vieną darbo dieną. Apie tai daugiau informacijos galite rasti užsukę į https://www.tavotel.lt/susikurk-savo-dekla.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos