baneris leidinys

Tęsinys. Pradžia Nr.34 (2011-05-06).
Būtent šiandien aš sąžiningai dirbsiu.

Pagarba ir meilė savo darbui, kūrybiškas jo atlikimas ir savirealizacija ugdo sveiką savigarbą, pasitikėjimą savo jėgomis ir pasaulio harmonija, o gyvenant harmoningą gyvenimą labai svarbu būti sąžiningu ir teisingu visų pirma sau pačiam. Todėl svarbiausias šio Reiki priesako aspektas – sąžiningumas padeda matyti realų gyvenimą be baimių, paprastai ir aiškiai.

Būti sąžiningu sau pačiam – visur matyti tiesą, tiesiog gyventi tiesoje, gyventi dermėje su savuoju AŠ. Kai sąžiningai matome gyvenimą, pradedame suvokti pamokas, kurias atėjome čia išmokti. Tada tampa lengviau „elgtis su kitais taip, kaip norime, kad elgtųsi su mumis“.

Atradus savo tikrąją vietą pasaulyje, dirbant mylimą darbą, pilnai atskleidžiant tikruosius savo gebėjimus, atliekant savąją misiją šiame pasaulyje, dvasinė ir materialinė gerovė ateina kaip natūrali pasekmė. Tai universalus dėsnis, iliustruojantis energetinius mainus: investuojant visą savo energiją, sąmoningai dalyvaujant visatos kūrybos procese, mes gauname galimybę naudotis visais neišsenkančiais energetiniais ištekliais.

„Mūsų abejonės yra išdavikai, kurie priverčia pralaimėti ten, kur dažnai galėtume laimėti“, - sakė Viljamas Šekspyras, suvokdamas nepaprastą traukos dėsnio veikimą.  Kiekviena mūsų gyvenimo akimirka yra nepaprastai kūrybinga, o Visata yra be galo dosni. Tereikia aiškiai išreikšti savo norus, ir viskas, ko trokšta širdis, pas mus ateis. Suvokdami, kad dirbame su jėga, kuriai niekada nebuvo neįmanomų dalykų, galime pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Vienintelė šios gerovės sąlyga – būti savimi, atrasti savo vietą pasaulyje ir kuo geriau realizuoti savąjį potencialą.
 
Būtent šiandien aš rodysiu pagarbą ir meilę visoms gyvoms būtybėms.

Visos gyvybės formos tarpusavyje yra susijusios. Žmonės, gyvūnai, augalai ir kitos gyvos būtybės yra ta pati dieviška kibirkštis, ta pati sąmonės šviesa, tik skirtinguose pavidaluose. Ir, nors mūsų išoriniai pavidalai yra be galo įvairūs,  už šių skirtingų formų slypi ta pati energija, vibruojanti įvairiais dažniais.

Gyvybė Žemėje – tai vienas didžiulis organizmas. Kiekviena gyva būtybė yra šios vieningos sistemos dalis. Mes visi esame susiję sudėtingais energetiniais ryšiais. Universali gyvybinė energija cirkuliuoja visuose egzistencijos lygiuose ir palaiko visų organizmų gyvybę. Norėdami išgyventi, turime atsikratyti savanaudiško noro kontroliuoti gamtą ir išmokti rodyti meilę ir pagarbą visoms gyvybės formoms.

Meilė, apie kurią kalbėjo didieji pasaulio mąstytojai, labai skiriasi nuo to, kaip ją šiandien supranta daugelis žmonių. Tai daugiau nei mylėti savo šeimą, draugus ir mėgstamus dalykus, nes meilė nėra tik jausmas – meilė yra pozityvi jėga. Be meilės nebūtų gyvenimo, nes be meilės nebūtume gimę ir net neegzistuotume. Įsivaizduokite, kokiu rojumi pavirstų Žemė, jei pasaulis būtų pilnas mylinčių žmonių!

Meilė yra galingiausia ir vis dar mažiausiai pažįstama pasaulio energija. Meilė viskam, kas gyva, prasideda nuo meilės sau. Suvokiant save kaip dalį didžiulės visumos, per meilę sau mes galime išplėsti šį jausmą visoms gyvoms būtybėms. Neįmanoma pagerinti savo asmeninio gyvenimo, kenkiant kitiems. Viską, ką siunti kitiems, sugrįžta į tavo paties gyvenimą. Niekas neateina iš išorės – visi dalykai kyla iš vidaus.

Pačios šviesiausios asmenybės per visą žmonijos istoriją skatino mus mylėti vieni kitus. Ir ne todėl, kad atrodytum geras žmogus. Taip žmonijai atskleidžiama pati didžiausia paslaptis - padovanotas nepaprasto traukos dėsnio atradimas.  Tai telpa viename sakinyje: „Mylėkim savo artimą kaip save patį“.

Dovanokim meilę kitiems gerumo, padrąsinimo, paramos, dėkingumo pavidalu ir ji sugrįš daug daug kartų didesnė, nušviesdama kiekvieną gyvenimo sritį. Jei kas nors mus norės įžeisti, pasistenkime iškelti savo EGO taip aukštai, kad įžeidimai mūsų nepasiektų.

Asta Gvildienė

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos