baneris leidinys

klausimelis 10 03Gediminas iš Šakių:

Aš su dviračiu važinėju, tai man gerai. Miesto gatvės sutvarkytos, žvyrkelių čia nėra, tai nusiskundimų neturiu. O kaip su mašina, nežinau.
klausimelis 10 03 2Jonas iš Kirmiškių:

Baisiai bloga, kalbų nėra. Vienos duobės. Neįmanoma važiuot. Asfaltas fūrų vasarą išlankstytas. Neva tvarkyta, bet, matyt, užtepta paviršiuje tik dėl spalvos. Reikia tas duobes kaip reikiant asfaltu užpilt. Šakiuose gatvės sutvarkytos. Nėra ko lyginti su rajono keliais.
klausimelis 09 29Valdas iš Šakių:
Pas gydytojus nevaikštau. Jeigu ne traumos, man jų nereikėtų. Vis tas krepšinis. Sportuoju. Svarbiausia daug judėt. Mėgstu vadinamą senovišką maistą – lašinius, raugytus kopūstus ir sveikata nesiskundžiu.
klausimelis 09 29 2
Juozas iš Žvirgždaičių:
Reguliariai lankausi pas gydytojus ir vaistus sąžiningai geriu. Nors man jau 88-eri metai, daug judu, dirbu, dar ir sūnui padedu laukuose. Valgau paprastą kaimišką maistą, kurį pagamina mano žmona. Perku tik juodą duoną, pieno negeriu. Daržoves užsiauginam patys. Vat ir visa paslaptis.
klausimelis 09 26Irena iš Padainių:

Kreipiausi į Kriūkų seniūnijos socialines darbuotojas. Labai puiki yra mūsų Laimutė. Manau, šios profesijos žmonės yra labai reikalingi, ypač seneliams, neįgaliems, socialiai remtiniems. Galbūt kai kurie paramos gavėjai ir palepinami, o aš pati stengiuosi savimi apsirūpinti. Tų žmonių labai daug kreipiasi į socialines darbuotojas. Dėl šildymo kompensacijos nesikreipiau. Patys tomis malkomis apsirūpinom. Tiesa, anuomet jokių socialinių darbuotojų nebuvo ir apsieidavo žmonės.
 

klausimelis 09 26 2Eugenijus iš Keturnaujienos:

Kol kas nesikreipiau ir nesusidūriau. Man nereikia, kol kas pats valioju, nors jau ir pensinio amžiaus esu. Nusiperku kuro, nesikreipiau dėl tos kompensacijos. Anūkai padeda, malkų priveža. Manau, be socialinių darbuotojų šiandien daugeliui sunku būtų. Jie yra reikalingi. Gal, sakau, šiek tiek ir per daug rūpinasi kai kuriais, bet gal jiems ir reikia tos pagalbos.
klausimelis 09 22Asta iš Šakių:
Manau, nevienodos. Viena, lankyti būrelius gyvenant mieste, o kita, kai reikia atvažiuoti į skirtingus būrelius skirtingomis valandomis. Sprendimo turėtų ieškoti visi kartu suėję – ir savivaldybės atstovai, ir mokyklų direktoriai, ir neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai.
klausimelis 09 22 2Aidas iš Išdagų:
Nevienodos, nes ne visi tėvai gali atvežti. Mano toks darbas, kad galiu pusvalandį paaukoti ir atvežti vaikus iš Sintautų į Meno mokyklą. Turiu pažįstamų, kurie vežioja iš Griškabūdžio. Kėlėm šį klausimą ir rajono meras žadėjo pagelbėti, bet kaip ir kada problema bus išspręsta, neaišku, nes terminų nenurodė.
klausimas 09 19 2Gediminas iš Žeimių:
Kaip nepritarsi, pritariu. Kiekvienas kovoja už savo teises. Galvoju, kad kils ir kitų profesijų darbuotojai. Vieni streikuos, kiti prisidės.

klausimas 09 19Jolanta iš Lekėčių:
Taip. Aš už mokytojus. Lekėčiuose mokytojai nestreikavo, nes nėra profsąjungos. Žinoma, streiko metu mokiniai turėtų būti užimti, tačiau reikia atsižvelgt ir į mokytojų reikalavimus. Jų darbas yra iš tikrųjų sunkus. Pritarčiau ir kitų profesijų darbuotojų streikui. Reikia įvertinti visus.
klausimelis 09 15Jonas iš Šėtijų k.:

Aš gyvenu vienkiemyje, dažnai į miestą nevažinėju, bet, manau, kiekvienam iš mūsų reikėtų pagalvoti apie eismo kultūrą. Kartais tenka matyti vairuotojų ar pėsčiųjų pažeidimų, bet aš didelės problemos nematau. Visiems reikia būti atidiems ir jausti atsakomybę.
klausimelis 09 15 2Reda iš Šakių:


Visokių atvejų būna. Viskas priklauso nuo žmogaus elgesio, jo kultūros ir situacijos vertinimo. Manau, esam kultūringi. O nusižengti gali visi – tiek vairuojantys, tiek ir žingsniuojantys, nes visi esam žmonės. Labiausiai į akis krinta paspirtukininkai. Teko susidurt su tokiu atveju, kai vos per milimetrą išvengėm susidūrimo.


klausimelis 09 12Eugenijus iš Keturnaujienos:

Grybauti nelabai, bet valgyti mėgstu. Grybauti šiemet nebuvau, bet turguje buvau. Nusipirkau voveruškų maždaug prieš kokias dvi savaites, kainavo 14 eurų. Kaina nebaugino, kai skanu valgyti. Mačiau per televizorių, kad visoje Lietuvoje grybus kibirais renka. Kažin kiek dabar kainuoja? Nelabai kur mums yra grybauti, nebent panovy. O ir amžius nebe tas grybavimui. Geriausia grybų nusipirkti turguje, nereikia nė grybauti.klausimelis 09 12 2Eglė iš Sintautų:


Deja, grybauti šiemet nebuvau. Mėgstam grybus, tik kad kas pagrybautų. O ir grybauti apie Sintautus nelabai yra kur. Sako, ir apie Voverius miškai jau iškirsti. Neperkam grybų. Pasižiūrim laikraštyje – 25 eurai! Matau, kad visą Lietuvą apėmusi grybavimo karštinė. Tai gundausi, galvoju dar šią savaitę gal ir nuvažiuosiu. Bet jeigu aš nerandu, tai atrodo neįdomu ir grybauti. Nors labai mėgstu valgyti grybus, labiau šviežius.


klausimelis 09 08Zigmas iš Jotyškių:

Reikėtų palei mane. Jei seniūnas gauna algą, tai ir seniūnaičiai turėtų gauti. Vis tiek laiką gaišta žmonės. Kas Gelgaudiškio seniūnas žinau, o kas mūsų krašte seniūnaitis – ne. Nežinau, ar iš viso yra.

klausimelis 09 08 2Rimantas iš Plokščių:


Gal ir reikia. Plokščių seniūną pažįstu. Girdėjau, kad ir seniūnaičiai yra, bet apie juos nieko nežinau. Nelabai ir domiuosi.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos