baneris leidinys

klausimelis 04 19Algimantas iš Šakių:

Manau, bažnyčių saugumu turėtų rūpintis Valstybė, nes tai jos paveldas. Prisidėti turėtų ir visa bendruomenė. Juk mūsų šalyje 80 proc. gyventojų sudaro katalikai. Paryžiaus katedros atstatymui pinigus renka visas pasaulis, visa Europa, milijonieriai neatsisako. Kodėl mes negalime prisidėti?
klausimelis 04 19 2Žydrūnas iš Salų k.(Rokiškio raj.):


Reikėtų. Mano kaime jau tuo rūpinamasi. Mes turim labai seną bažnyčią nuo 1888 m. Paryžiaus Dievo Motinos katedros gaisras, privertė susimąstyti apie saugumą. Pritariu, kad ir Lietuva prisidėtų prie jos atstatymo, turim savo šalyje gerų meistrų.klausimelis 04 16Mindaugas iš Šakių:

Nelabai aš tuo sportu domiuosi, bet pastarąsias Šakių „Vyčio“ varžybas žiūrėjau, įdomu. Krepšinis dar šiek tiek domina. Sergu už Šakių komandą, nes pats esu šakietis.  

klausimelis 04 16 2Edvinas iš Sutkų:


Dabar neturiu laiko stebėti sporto – šeima, darbas, bet anksčiau žiūrėdavau futbolo, krepšinio varžybas. Šakių rajono sportininkų pasiekimų nežinau, nes nėra nei laiko domėtis, nei galimybių – gyvenu užsienyje, internetas ribotas.
klausimelis 04 12Rita iš Griškabūdžio:

Na, taip. Kieme auga kadagys, šakelę visuomet nešam į bažnyčią pašventinti. Namuose verbą laikau užkišus už švento paveikslo, kai sudžiūsta, tiesiog sudeginu. Šių tradicijų laikausi nuo seno. Verbų sekmadienį dar ir nuplaku šeimos narius, klausdama, kiek margučių žada...
klausimelis 04 12 2Vidmantas iš Keturnaujienos:


Verbų sekmadienį nuo savo kieme augančio kadagio krūmo pasiskinu šakelę. Tuomet važiuojam į bažnyčią, kad pašventintų verbą. Namuose ją padedu ant spintos ir laikom ten visus metus. Tiesa, jau kitų šeimos narių verba neplaku, bet verbą visuomet pagarboje laikau, juk esu katalikas.klausimelis 04 08Itana iš Šakių:

Nepraleidžiame progos apsipirkti kasmetinėje pavasarinėje mugėje – perkame ir medelius, ir krūmus, ir gėlytes. Tačiau kartais užsukame ir į turgų ką nors nusipirkti, jeigu reikia. Neturime nusistatymo, kur pirkti – jeigu reikia, ir perki.
klausimelis 04 08 2Laima iš Vilniaus:


Esame pirkę magnolijų, serbentų, obelų mugėje, o šiaip perkame parduotuvėse dar. Į medelynus specialiai nevažiuojame, nes atveža čia – į mugę. Labai patogu, nereikia toli važiuoti. Sodinukų kokybe dar kol kas nesame nusivylę, prigijo ir auga.klausimelis 04 05Algirdas iš Šunkarių k.:

Mano namus supa miškas ir aplinka tvarkinga, šiukšlynų nėra, tačiau tvarkytis reikia, nes pavasaris – reikia gražinti aplinką, grėbti lapus. Dabar jau žmonės taip dažnai neteršia gamtos šiukšlėmis, stengiasi išmesti šiukšles į konteinerius. Nors kartais dar tokių atvejų matome, parodo per televiziją. Akcijos yra reikalingos, jų metu apsitvarkoma aplinka.
klausimelis 04 05 2Elena Liucija iš Skarbūdžio k.:


Gyvenu vienkiemyje, miškas aplinkui, viskas pas mus tvarkinga, gražu. Šakių miesto centras irgi tvarkingas, kai atvažiuoju, matau. Šiukšlinės dabar jau yra prie kiekvieno namo, gal žmonės tiek nešiukšlina bet kur, sąmoningėja.
klausimelis 04 02Sigitas iš Anykščių:

Jau iki šiol baudos buvo žymiai padidintos, bet nelabai gelbėjo ir žmonių sąmoningumo nepalietė. Nežinau, gal mes dar iki to nepriaugę. Avarijų dėl neblaivių vairuotojų kaltės taip ir nemažėja. Manau, kad apie 70 proc. avarijų įvyksta būtent dėl neblaivių vairuotojų kaltės. Žiūrėkit, vairuotoją vieną kartą, antrą, trečią kartą pagauna prie vairo neblaivų, o jis ir toliau vairuoja, ir dar be teisių.
klausimelis 04 02 2Martynas iš Šakių:


Žiūrint, kas bus griežtinama. Neblaiviems vairuotojams, už pavojingą ar chuliganišką vairavimą baudas tikrai reikia skirti didesnes. Nors, manau, kad tie vairuotojai, kurie anksčiau pažeidinėjo kelių eismo taisykles, ir toliau pažeidinės, didesnės baudos jų neišgąsdins – jau daug metų tas baudas kelia. klausimelis 03 26Vijoleta iš Paluobių:

Tokioms akcijoms pritariu, tik nežinau, kaip ta parama yra po to panaudojama. Aš būčiau už tai, kad aukos būtų skiriamos konkrečiai šeimai,  kad aukodamas jau žinotum, kam tai yra skirta konkrečiai ir ko tam žmogui tiksliai reikia. Tačiau iš principo aš pritariu, kad reikia padėti skurdžiau ir sunkiau besiverčiančioms šeimoms.
klausimelis 03 26 2Antanas iš Gelgaudiškio:


Manau, kad tokių akcijų reikia, ir pats aukoju, jeigu tuo metu pasitaiko proga užsukti į parduotuvę. Geriau aukoti produktus negu pinigus, nes tai kelia didesnį pasitikėjimą, kad auka pasieks žmones, kuriems to reikia.
klausimelis 03 21Roberta iš Jurbarko:

Skubu deklaruoti. Visada kreipiuosi į artimiausią VMI skyrių. Elektroniniu būdu niekada pati nebandžiau susitvarkyti. Girdėjau apie 2 proc., bet niekam neskyriau. Šiemet taip pat dar neapsisprendžiu, ką paremti.   

klausimelis 03 21 2Gileta iš Gelgaudiškio:


Tikrai neskubu, visada palaukiu, kol praeis bumas. Deklaraciją pateikiu elektroniniu būdu, o jei kyla kokių klausimų, kreipiuosi į pažįstamus buhalterius. Kiekvienais metais 2 proc. skiriu savo darbovietei. Žinoma, domiuosi, kur panaudojami surinkti pinigai, ir nenusiviliu, nes, pavyzdžiui, pernai buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelė.
Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos