baneris leidinys

klausimelis 01 14Vida iš Šakių:

Man patinka grotažymės #atmintisgyvanesliudija ir #ašprisimenukodėlesamelaisvi. Tikrai labai svarbu, kad nepamirštume žmonių, kurie ten buvo ir žuvo. Kad suprastume, kaip mums pasisekė, kad šiandien Lietuva laisva. Man tuomet buvo dešimt metų. Nežinau, bet kaip vaikas labai aiškiai jaučiau grėsmės ir pokyčių elementus, kad vyksta dideli esminiai dalykai. Valdžios dėmesio, man rodos, šiandien pakanka. Reikia suprasti, kad einant metams ir keičiantis kartoms, keisis ir minėjimai, jo formos, būdas.

klausimelis 01 14 2Jūratė iš Kauno r.:


Manau, turime šią dieną minėti, nes žmonės paaukojo gyvybes už Lietuvos Laisvę. Ir mes ryte namuose uždegėme žvakutę. Nesakyčiau, kad yra per mažas valdžios dėmesys Sausio 13-osios dalyvių atminimui bei žuvusiųjų artimiesiems. Šiandien žmonės yra labai pikti dėl pakilusių kainų, kažko vis trūksta. Gražu, kai vakare Sausio 13-oji prisimenama prie laužų. O dėl galimo protesto Sausio 13-osios minėjimo metu Vilniuje... Kodėl gi ne, gal žmonės nori tų pokyčių?


klausimelis 01 11Teresė iš Šakių:

Tik pas gydytojus einu, patenkinta esu jų priežiūra. O kad kokį masažą pasidaryti, druskų vonioje pagulėti – kur jau ten, visur viskas brangu. Be to, ir nėra daug tų sveikatingumo paslaugų pas mus. Nesu buvusi nei baseine, senatvė jau. Nei tų masažų darausi. Kad Naumiestyje senelių namuose yra įrengtas toks centras, tai reik ir man ten papulti.klausimelis 01 11 2Gaila iš Lukšių:


Rūpinuosi. Tačiau ten, kur gyvenu, jokių sveikatinimo centrų nėra ir tokių paslaugų apskritai niekas neteikia. Tik Šakiuose yra. Važiuoju retkarčiais į baseiną. O masažų atlikti kol kas nereikia, kol kas esu sveika. Galvoju, kad tų sveikatinimo paslaugų rajone trūksta. Mielai apsilankyčiau kokiame centre.
klausimelis 01 06Rasa iš Šakių:

Įdomu stebėti, varžybos užkabina, prablaškai mintis nuo visko. Gaila dėl Vanago nesėkmės, šitiek įdėta ryžto, pasiruošimo varžyboms. Žmonės nusiteikia, kovoja už Lietuvą – ir tokia nesėkmė... Visiems ekipažams galiu tik palinkėti sveikatos, kad valiotų užbaigti varžybas be traumų ir užimtų kuo aukštesnes pozicijas.klausimelis 01 06 2Arūnas iš Griškabūdžio:


Gerai važiuoja. O dėl patirtų nesėkmių – čia sportas, bet kurią akimirką gali tikėtis nelaimės. Gali būti pirmas, gali būti paskutinis, kaip atsitiko keturratininkui Kanciui. Kalbėti apie mūsiškių rezultatus Dakare neįmanoma, kadangi neprognozuojamas yra sportas. Galbūt Žala arčiau sieks į dešimtuką. Gerai pasirodė ir naujokai, ypač Baciuška. Manau, jis turi potencialą. Tikiuosi, kad ir Gelažninkas apgins pirmąją poziciją. O Juknevičiui vis nesiseka.


klausimelis 01 04Janina iš Olandijos:

Apskaičiuoju, ką ir kiek reikia pirkti, dažniausiai perku minimaliai – tiek, kiek suvalgau. Neperku, ko nereikia. Todėl maisto praktiškai neišmetu, trupinius dažniausiai suberiu paukščiams. Per šventes taip pat neliko maisto, gaminome tokį maistą, kuris išliktų ilgiau ir susivalgė per likusias dienas. Olandijoje yra rūšiuojamos atliekos. Atliekų konteineris atrakinamas su ID kortele – kiek išmeti atliekų, tiek užsimoki.


klausimelis 01 04 2Artūras iš Šakių:


Būna, kad tenka ir išmesti. Nors nedaug, apie 20 procentų. O per pastarąsias šventes, galiu pasakyti, kad nesuvartotų produktų ir maisto liko gana minimaliai. Neturėjome svečių, nereikėjo daug pirkti produktų ir gaminti maisto. Pritariu, kad atsirastų konteineriai maisto atliekoms. Aišku, svarbu, kad vėliau tos maisto atliekos būtų tinkamai apdorotos. Deja, vartotojiškumas vis dar didelis, tokie jau tie papročiai mūsų. Asmeniškai stengiamės nepirkti to, ko nereikia.klausimelis 12 31Marija iš Gerdžiūnų:

Kovidas šiek tiek išgąsdino žmones, kadangi dirbu bibliotekoje, knygas pristatydavom net į namus. Žmonės tiesiog veržiasi į biblioteką, nes Gerdžiūnuose liko viena kultūrinė įstaiga, dar aktyviai veikia bendruomenės centras. Kartu rengėm daug veiklų, vykdėm keletą projektų. Bet galiu pasakyti, kad man metai buvo puikiausi. Pati daug keliavau.


klausimelis 12 31 2Laima iš Šakių:


Man tai buvo kelionių, kūrybos ir šeimos metai. Mėgstu keliauti, per šiuos metus buvo išties daug apvažinėta. Ir piešiau, ir mezgiau, daug skaičiau. Vienu žodžiu, šiais metais buvo visko labai daug. Nepasakyčiau, kad mano gyvenimui labai turėjo įtakos pandemija. Gimė dvylikta anūkė, džiaugiuosi, kad daugėja mūsų šeima.  

klausimelis 12 28Gvidas iš Kriūkų:

Dėl augintinių – tai per tuos šaudymus labai stresuoja. Aš pats savo šunį Naujųjų metų naktį nešu į patalpą. Visgi manau, fejerverkus reiktų leisti tik per Naujuosius metus, o ne kada nori. Vis girdisi, kai jaunimas šaudo tas petardas. Man kaip ir daugeliui, fejerverkai gražu ir šiemet eisiu jų žiūrėti. Tegul būna nors viena diena su fejerverkais.klausimelis 12 28 2Joana iš Šakių:


Gal nereikėtų. Sutinku, kad fejerverkai žalos aplinkai ir gyvūnams daro, bet, manau, gražu juos stebėti per Naujųjų metų šventę. Galbūt taip dažnai ir jau visomis progomis nereiktų jų leisti. Šiemet vieną naktį šaudė vidury nakties. Patys fejerverkų neperkam, bet per naujametę naktį išeinam į kiemą pasižiūrėti. Vieną augintinį paliekam kambaryje, kitas būna lauke.


klausimelis 12 17Julija iš Lukšių:

Tokį sprendimą vertinu teigiamai. Turiu du anūkus ir jau apie vaikų skiepijimą kalbėjomės su dukra. Nors vaikai yra prasirgę koronavirusu, bet, manau, ateityje reikės skiepyti. Juk vaikai yra skiepijami nuo gimimo. Manau, jei nebūtų skiepų nuo raudonukės ir kitų ligų, būtų labai blogai. Aš šiandien pati važiuoju trečiam skiepui. Tokio net klausimo nekeliu, kad nereikia skiepytis. Vakcina pasitikiu.


klausimelis 12 17 2Roma iš Lukšių:


Nuomonių dėl skiepijimosi yra išties labai daug. Dabar visi labai protingi, labai visi viską žino. Bet aš tik už skiepus. Tik skiepai gali sustabdyti šitą infekciją. Mes visi šeimoje jau pasiskiepiję, jau net tris kartus. Ir matote – esame gyvi. O dėl 5–11 metų vaikų skiepijimo, tai anūkai arba suaugę, arba dar per maži. Bet tie, kuriems reikia, skiepijasi. Vakcinos nauda pasitikiu, vaikus mes skiepijom nuo mažų dienų ir, kaip matot, visi užaugo.

klausimelis 12 14Aurelija iš Lukšių:

Kaip ką. Manau, su savo pareigomis nesusitvarko užsienio reikalų ministras, o žemės ūkio – negalėčiau pasakyti, kad labai blogai tvarkosi, juk šitiek visokių pertvarkų žemės ūkyje. Kokią Vyriausybę išsirinkom, turi būti gerai. Vyriausybės darbą dešimtbalėje sistemoje įvertinčiau kokiais septyniais. Visgi geriausiai vertinu šalies Prezidentą.klausimelis 12 14 2Vytautas Šakių:


Prastai. Pasakysiu atvirai: kur moterys vadovauja, ten gero nėra. Kad šiuo metu vienas po kito atsistatydina ministrai, manau, elgiasi teisingai, supranta savo kaltę. Dėl šio skandalo, manau, abu ministrai kalti. Visumoje dabartinei Vyriausybei skirčiau penkis balus. Esu įsitikinęs, kad Vyriausybėje reikia ne konservatorių, o kitos partijos. Aš konservatoriams niekada nepritariau, neblogi „valstiečiai“, socialdemokratai.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos