baneris leidinys

klausimelis 05 30Ona iš Šilvėnų:

Manau, kad visa praeitis, istorija neturi būti užmiršta: tai, kas vyko, svarbesni įvykiai. Man nėra žinoma, kad žydai Plokščių apylinkėse gyveno, tačiau prekeiviai važinėdavo ir rinkdavo žaliavą. Užmiršti nereikia praeities, bet nebūtinai kažkokie sovietiniai paminklai turi stovėti, tegul jie stovi kokiam muziejuje, dar svarbu, kad būtų to laikmečio tiesą atspindintys faktai užrašyti.


klausimelis 05 30 2Juozas iš Gotlybiškių:


Reiktų kažkokio simbolio, kad ir tos stelos, kad įamžinti žydų atminimą. Šakiuose žydų bendruomenės gyveno daug, žmonės užėmė net svarbius mieste postus. Tekę ir mano tėvams bendrauti su jais. Aš nieko prieš, kad mieste atsiras žydų sinagogos vietoje stela. Galime šiandien visaip galvoti apie tragišką žydų likimą ir kiek, kas prie to prisidėjo. Įamžinti reikia deramai.


klausimelis 05 26Algis iš Slavikų:

Net nežinau tiksliai. Negaliu pasakyt, kaip geriau būtų. Negerai. Vogt negalima. Čia mūsų visų pinigai. Reikia atleist ir kitus rinkt. Kiti vadovaus. Čia yra norinčių. Yra ir ne vagių, teisingų žmonių. Jei eini į valdžią, turi būt sąžiningas.
klausimelis 05 26 2Andželita iš Šakių:


Nežinau. Nemanau, kad turėtų. Politika nelabai domiuosi. Paklausau, bet nedarau jokių skubotų išvadų. Aišku negerai, bet ar atstatydinimas padėtų? Geriau grąžintų, kiek paėmė.

klausimelis 05 23Vitas iš Slavikų:

Girdėjau apie tai, tik jau tas amžius toks, kad labai nesigilinau. Kad į savivaldybių tarybas išrinkti asmenys išleido tūkstančius savivaldybių išmokų, mokesčių mokėtojų pinigus, manau, neteisinga. Pritariu, kad tokius faktus reikia viešinti. Nors nelabai kas čia baudžia už tai. Nemanau, kad surengti pirmalaikiai rinkimai padėtų. Dabartinė Vyriausybė dirba neblogai, tik kad skandalų vis išlenda.


klausimelis 05 23 2Rasita iš Šakių:


Domėjausi šia paviešinta informacija, kaip savivaldybių tarybų nariai naudoja viešąsias lėšas. Gaila, kad taip vyksta. Manau, gerai, kad tokie dalykai yra viešinami. Mes eiliniai darbuotojai esame, dirbam skaidriai. Manau, reiktų susikompromitavusiems politikams atsistatydinti ir, be abejo, sutvarkyti teisinę bazę dėl savivaldos išmokų.


klausimelis 05 19Ramutė iš Šakių:

Aš pati neturiu laiko, nes dirbu užsienyje, tačiau mano sūnus yra nusistatęs, kad jo vaikai neišvažiuos į užsienį tol, kol nepažins Lietuvos, todėl kiekvieną savaitgalį jie kur nors važiuoja pasižvalgyti. Kadangi po metų išeinu į pensiją, tai tada planuoju atsigriebti ir aplankyti visą rajoną.


klausimelis 05 19 2Kristina iš Pavilkijo:


Žinau, kad rajone gausu lankytinų vietų, todėl keliauju tik po savo kraštą ir Lietuvą. Į užsienį nevažiuoju ir neplanuoju išvykti. Mėgstu Panemunės piliakalnį. Ne kartą čia buvusi, nes jis yra arčiausiai namų. Labai patinka ir Zyplių, ir Gelgaudiškio dvarai.


klausimelis 05 16Kęstutis iš Šakių:

Tokių mokymų reikėtų ne tik mokiniams, visiems. Jei vaikystėje neišmoko, tai reikia dabar mokytis. Laužą uždegti mokėčiau, bet ginklo nečiupinėjęs. Valstybės lygmeniu turėtų būti nustatyta, ką reikėtų kiekvienam žinoti. Galbūt pirmiausia, kaip iš viso karo atveju elgtis, kaip apsaugoti save ir savo šeimą, kaip pasitraukti, kaip organizuoti pasipriešinimą.


klausimelis 05 16 2Ričardas iš Šakių:


Be abejo, reikalingi. Manyčiau, reikėtų to mokyti nuo mažens, kad susiformuotų įgūdžiai. Anksčiau mokyklose būdavo karinės parengties pamokos kaip atskiras dalykas. Suaugusieji nelabai į mokymus eina, daugiau renkasi pramogas. Geriausia būtų pateikti informaciją per žiniasklaidą, rodyti per televiziją. klausimelis 05 12Valdas iš Šakių:

Žinau, kad vyksta Eurovizijos konkursas ir kas jame atstovauja mūsų šaliai. Tačiau stebėti pusfinalių tiesiog neturiu laiko. Pirmi metai, kad šiek tiek atitolęs nuo šio konkurso. Konkurso finalą dažniausiai pasižiūriu, tikiuosi, ir šiemet surasiu laiko.
klausimelis 05 12 2Jurgita iš Kriūkų:


Domiuosi konkursu, deja, Eurovizijos transliacijų nežiūriu. Be abejo, žinau, kas yra Lietuvos atstovė. Monika Linkytė. Ir dainą girdėjau. Nebloga daina. Manau, sėkmę konkurse lemia ne atlikėjos apranga, sceninis įvaizdis, bet pati daina. Ta, kuri greičiausiai įsimena klausytojui. Per radiją klausant nematai, kaip apsirengęs žmogus. Deja, ir Eurovizijos finalo negalėsiu žiūrėti. Dirbu.


klausimelis 05 09Rasa iš Griškabūdžio:

Nežinojau. Negaliu pasakyti, kad man labai įdomu, bet gal verta pasidomėti, jei jau yra tokia galimybė. Truputėlį esu atsijungusi nuo politinio gyvenimo, bet keletą rajono tarybos posėdžių esu stebėjusi, kai buvo sprendžiami konkretūs man aktualūs klausimai.
klausimelis 05 09 2Inesa iš Sintautų:


Ne, nežinojau, bet, manau, būtų įdomu pasižiūrėti, jei būtų sprendžiamas koks nors man aktualus klausimas. Visų posėdžių niekada nesu žiūrėjusi, tik kai kuriuos atskirus epizodus, nes esu pakankamai užsiėmusi.
klausimelis 05 05Zinaida iš Veršių:

Stengiuosi nešiukšlyti. Atliekas rūšiuoju taip, kaip reikalauja. O drabužių neišmetu, nes ne tiek daug jų ir turiu, nelabai ką galėčiau atiduoti. Labdarai geriau paaukoju pinigus. Rūbus sau stengiuosi nusipirkti naujus, nelabai renkuosi skudurynuose.
klausimelis 05 05 2Birutė iš Gelgaudiškio:


Taip. Būtinai rūšiuoju atliekas, nes yra atskiri konteineriai. Prekėms stengiuosi naudoti daugkartinius maišelius, bet būna visaip. Kartais tenka pasinaudoti ir plastikiniais. Drabužius perku daugumoj naujus, o padėvėtus atiduodu, paaukoju labdarai.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos