baneris leidinys

klausimelis 10 19Vilija iš Lukšių:

Nežinau, mes šildomės patys, todėl pasikuriame, kiek norime. Pradėjome kurti nuo tos dienos, kai buvo lauke šaltos kelios dienos. Dabar daug nekuriame, nes lauke šilta, tačiau truputį reikia pasikurti, vakare būna vėsu. Mieste irgi turbūt gerai, kad truputį pašildo, nes vis tiek vakare tikriausiai vėsu.
klausimelis 10 19 2Jurgis iš Kiaulupių:


Aš ne miestietis, todėl nelabai galiu spręsti, ar per anksti, ar ne jiems įjungė tą šildymą. Nuo spalio pradžios ir mes pradėjome po truputį pasikurti, nes atšalo, o dabar tai beveik nereikia šildyt namų. Keičiasi klimatas – žiemą beveik nėra sniego, visokie potvyniai - vyksta klimato kaita, kaip sako mokslininkai.klausimelis 10 16Antanas iš Lekėčių:

Nesiruošiam iš anksto, žvakių akcijų negaudom, nors dabar jos vyksta visuose prekybos centruose. Perkam prieš pat vėlines plastikines žvakes, o gėles užsiauginam patys, nenorim plastikinių.

klausimelis 10 16 2Jonas iš Gotlybiškių:


Dar ne. Neskubam prisipirkti žvakių per akcijas. Perkam tik keletą dienų anksčiau, kai vykstam kapų susitvarkyti. Dažniausiai renkamės gyvas gėles, plastikinių į kapines neperkam.
klausimelis 10 12Česė iš Barzdų:

Aš nesiskiepinu nuo gripo, nes mažai sergu. Stengiuosi imunitetą grūdinti natūraliomis priemonėmis – medumi, imbieru, citrina. Gal dėl jų, o gal ne – aš mažai sergu peršalimo ligomis, dėl to nematau poreikio skiepintis. Tuo labiau, kad girdėjau, jog šįmet ir pačios vakcinos kokybė prasta. Taip pat neaišku, ar ta vakcina tikrai žmogui padeda apsisaugoti nuo ligos.
klausimelis 10 12 2Algis iš Barzdų:


Jau trejus metus iš eilės skiepijuosi nuo gripo ir gripu tais metais nesirgau, o šįmet dar nespėjau pasiskiepinti, nes vis sirguliavau. Dar papildomai esu pasiskiepinęs, kad nesusirgčiau plaučių uždegimu. Bet šita vakcina jau yra mokama. Manau, kad skiepytis reikia, nes tam tie skiepai ir skirti, kad padėtų žmogui.
klausimelis 10 09Saulius iš Vilniaus:

Istoriją puikiai žinau. Manau, tokių didelių iškilmių nereikėjo. Būtų užtekę ir kuklesnių laidotuvių su bažnyčia. Pats pagerbime nedalyvavau, mačiau tik tiek, kiek parodė per žinias. 
 
klausimelis 10 09 2Leontina iš Šakių:


Buvo labai gražus pagerbimas. Jei tiek metų ieškojo, vadinasi, žmogus buvo to vertas. Dukrai nuslinko akmuo nuo širdies. Turės kapelį. Pati aš labai domiuosi istorija, stebiu, kas vyksta. Laidotuvėse tiesiogiai nedalyvavau, bet visas jų iškilmes stebėjau per televiziją. klausimelis 10 05Inesa iš Sintautų:

O kodėl ne, juk mokytojai irgi žmonės. Aš manau, kad mokytojo profesija yra viena iš sunkiausių, ypač psichologiškai. Tai kodėl jie negali atsipalaiduoti? Manau, kad be mokytojo tą dieną galima apsieiti, bet be ugniagesio, policininko ar gydytojo tai jau ne. Su problema, kur tą dieną tėvams vaikus dėti, nesusidūriau, nes mano darželį lanko. Kai aš mokiausi, pamokos tą dieną vykdavo trumpiau ir mokytojai išvykdavo, pavyzdžiui, į ekskursiją.
klausimelis 10 05 2Irena iš Šakių:


Sunku pasakyti. Tokia proga, gal ir galėtų pasiimti laisvadienį. Bet ar mokinių žinios dėl to nenukentės? Manau, kad Mokytojų dieną švęsti reikia, o kaip, tai jau kiekvienos ugdymo įstaigos reikalas. O kad švęsti šią šventę kitą dieną, tai jau kažkaip ne taip.klausimelis 10 02Marius iš Šakių:

Esu patenkintas rinkimų rezultatais, norėjau, kad ši kandidatė laimėtų, o ne jos oponentas. Tikiuosi, kad kažkas dabar mūsų rajone šiek tiek pasikeis, pagerės, kad bus permainų.

klausimelis 10 02 2Vijoleta iš Paluobių:


Aš vertinu išrinktus kandidatus į Seimą, kai jie jau ką nors padaro dėl savo krašto, dabar sunku kažką pasakyti. Mano nuomone, Seime iš viso politikai tik pjaunasi ir skandalus daro, aš linkiu, kad į juos nebūtų įvelta ir mūsų kandidatė Irena Haase, kad jos neapšmeižtų. Būtų gerai, kad ji papultų į Teisėtvarkos komitetą, nes ji išmano apie teisę. Ir linkiu, kad ji būtų stipri bei išsaugotų mūsų rajono ligoninę. klausimelis 09 28Ramūnas iš Šakių:

Gal. Nors praktiškai nesu, pavyzdžiui, žmogų gaivinęs, daręs dirbtinį kvėpavimą, tik teoriškai esu girdėjęs apie tai. Žinau, kad reikia užveržti aukščiau žaizdos, po to skubiai skambinčiau medikams. Geriau, kad netektų to daryti. Dalyvauti pirmosios pagalbos mokymuose? Nesu labai suinteresuotas.
klausimelis 09 28 2Vidmantas iš Slavikų:


Jei atsitiktų žmogui bėda, tai tikrai kažką daryčiau, pavyzdžiui, pamatęs kraujuojantį, pirmučiausiai stabdyčiau kraujavimą. Esu mažiausiai kokius tris kartus išklausęs pirmosios pagalbos kursus, kai laikiau vairavimo egzaminus ir kitur. Manau, informacijos, kaip suteikti žmogui pirmąją pagalbą, yra pakankamai internete.klausimelis 09 25Valerija iš Išdagų:

Į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi nevažiavau, nes neturėjau galimybės. Žiūrėjau per žinias, kaip popiežius šnekėjo tautai, žodžius lietuviškus pasakė. Manau, kad čia įspūdingas įvykis, nes tokio įvykio Lietuva dar neturėjo. Manau, kad popiežius Pranciškus paprastas, bendraujantis žmogus, nes jis vaikus pašnekino, neįgaliuosius ir ligonius lankė.
klausimelis 09 25 2Asta iš Veršių:


Žiūrėjom per televizorių, kaip popiežių pasitiko oro uoste, kaip jis susitiko su žmonėmis Kaune. Labai malonu, kad toks svarbus žmogus aplankė tokią mažą Lietuvą. Popiežius be galo nuoširdus, paprastas žmogus. Labai sužavėjo, kai lietuviškai popiežius kreipėsi į minią, palinkėdamas gražaus sekmadienio ir skanių pietų. Ir tokia gausybė žmonių susirinko pasveikinti popiežių, manau, kad tai tikintys žmonės. 
Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos