baneris leidinys

klausimelis 02 22Ana iš Kudirkos Naumiesčio:

Iki vakar dienos aš labai tikėjau mūsų teisėsauga, o iškilus tai žiniai apie teisėjus, buvau labai šokiruota. Aš buvau garantuota, kad gyvenu saugioje ir teisinėje valstybėje, galvojau, kad galima pasitikėti teismais. Labai nusivyliau, nes ypač pastaraisiais metais buvo intenstyviai tiriami korupcijos atvejai, maniau, kad mūsų šalis eina teisinga linkme, o čia iškyla tokie faktai.
klausimelis 02 22 2Antanas iš Liepalotų:


Aš tai manau, kad pasitikėti negalima, nes matom, kas vyksta – iškelia tas bylas, paviešina, o po kelių metų, žiūrėk, viskas subliūkšta. Dirbt dirba jie, bet ten visi savi.
klausimelis 02 19Algirdas iš Kauno:

Dar padidins jų skaičių. Ar mes pritarsime, ar nepritarsime – nebus kitaip. Jei čia pamažins Seimo narių, tai kitur kainas sukels. Šiandien perku degtukų dėžutę, kuri kainuoja vienuolika euro centų. Iš proto išsikraustė prekybininkai. Aš neturiu kantrybės jau.
klausimelis 02 19 2Rasa iš Lukšių:


Tikrai taip. Manau, kad Seime jų yra per daug. Jei sumažintų, susitaupytų daug pinigų. Vis dėlto jie tikrų Seimo narių funkcijos iki galo neatlieka – kad paprastiems žmonėms gyventi būtų geriau. Mažiau sau turėtų turto gvieštis. Kiekvienas žiūri naudos sau ir sąžinės, manau, vis mažiau turi, nei mums norėtųsi.klausimelis 02 15Simona iš Šakių:

Artimiausi mano šeimos nariai gyvena užsienyje, bet jeigu pavyksta su jais susitikti, tai būtinai paminime tą dieną, nueiname kur nors į renginius. Močiutė labai akcentuoja šios šventės svarbumą. Tik gaila, kad išvykę į užsienį tautiečiai labiau sureikšmina materialinius dalykus negu valstybines šventes. Toks vaizdas, kad jiems ta tauta nėra svarbi, jie ima vertinti viską pagal kitus kriterijus. Manau, žmonėms tokių švenčių labai reikia, kad jaustų tą tautiškumo dvasią.klausimelis 02 15 2Albinas iš Šakių:


Man, deja, šįmet tenka dirbti tą dieną, nes dirbu pamaininį darbą. Tačiau aš džiaugiuosi, kad yra tokia šventė, nes ji mūsų piliečiams svarbi. Ir darbe, ir namie yra kabinama vėliava.
klausimelis 02 12Jūratė iš Šakių:

Nesidomi gal tik tie, kurie yra nusivylę. Jei žmonės neužsisako laikraščių, nesidomi internete, tai gal tikrai mažai tos informacijos, bet per kur kitur ji ateis. Man neteko susidurti su visai nieko nežinančiais. Pati domiuosi, seku Facebook, tik laikint nieko negaliu, nes esu Sintautų apygardos rinkiminės komisijos narė.
klausimelis 02 12 2Giedrė iš Šakių:


Ir aš domiuosi, ir mano aplinkoje esantys žmonės domisi, ir labdaros centre susirinkę papietauti šakiečiai diskutuoja, kalbasi, būna, ir susiginčija. Nesusidūriau su tokiais, kas nežinotų. Kas domisi, tas informacijos randa. Gal kiek mažiau kalbama apie kandidatus į tarybos narius, bet dar yra laiko apsispręsti.klausimelis 02 08Rita iš Šakių:

Aš šimtu procentu esu už skiepus. Visą tą skiepų programą, kuri priklauso vaikams, būtina atlikti. Manau, kad rizikos grupėms priklausantys asmenys turėtų būti skiepijami nuo gripo. Jiems turėtų būti skirti nemokami skiepai. Turėtume pasinaudoti visomis skiepų programomis. Tiesa, asmeniškai aš nuo gripo nesu pasiskiepijusi.
klausimelis 02 08 2Albertas iš Šakių:


Nežinau, aš nesiskiepiju nuo gripo, nes nesergu. Valgau česnaką. Jei žmogus neturi gero imuniteto, tuomet ir suserga. Nors kai kada šeimos daktaras siūlo pasiskiepyti. Vaikus reikia skiepyti nuo užkrečiamų ligų. Mane mažą taip pat skiepijo.klausimelis 02 05Rima iš Šakių:

Manau, kad šakiečiams yra labai gerai, jog mieste atsirado dar viena gydymo įstaiga. Tikiuosi, kad sveikatos paslaugų rinkoje naujoji klinika konkuruos kokybe ir duos pacientui viską, ko jam gali prireikti, vienoje vietoje. Visai medikų komandai linkiu sėkmės.
klausimelis 02 05 2Ričardas iš Šakių:


Girdėjau, kad atsidarė Zanavykų klinika. Pats šimtas metų nebuvęs sveikatos priežiūros įstaigose, tai sunku komentuoti. Jei tai sumažins eiles ir leis greičiau papulti pas gydytoją ar išspręsti kitas problemas, tai tikrai vertinu teigiamai.klausimelis 02 01Irena iš Slavikų:

Mes labai gerai vertiname seniūnės darbą: viskuo rūpinasi – ir keliais, ir žmonėmis, ir aplinka. Labai patenkinti seniūne, nors mes reikalų daug neturime seniūnijoje. Tik tiek, kad jai pačiai labai dielis darbo krūvis. Bet kai seniūnės nebūna, viskuo rūpinasi sekretorė Vida, kreiptis visada yra kur.
klausimelis 02 01 2Petras iš Janukiškių (Žvirgždaičių sen.):


Kreipiamės kartais į tą seniūniją, anksčiau tekdavo dažniau, dabar rečiau jau. Kai reikėdavo kažko, seniūnas visada patardavo. Manau, kad seniūnijos kaimo gyventojui yra labai svarbios. Kažkas prižiūri tvarką, teritoriją. 
klausimelis 01 29Romas iš Marijampolės:

Kažką girdėjau. Bet kol nesergu, tai nesidomiu tokiais dalykais ir negalvoju. Manau, reikia daugiau sportuoti, sveikai maitintis, tai neims jokios ligos. Ar aš taip ir darau? Beveik.

klausimelis 01 29 2Danutė iš Paluobių:


Žinau ir esu girdėjusi apie šią ligą. Daugiausiai išgirstu per radiją. Pažįstu žmonių, kurie serga. Baisoka yra, kad gali šia liga užsikrėsti. Manau, didelė grėsmė užsikrėsti yra lankantis ligoninėse, kadangi viešuoju transportu mažai važiuoju, tai ne taip ir bijau. Kaip saugotis? Tai pirmiausiai reikėtų dažniau plauti rankas.
Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos