baneris leidinys

Apvogė
Kovo 7 d. policija gavo pranešimą iš Kidulių seniūnijos Jokeliškių kaimo gyventojo (19 m.), kad 7 val. iš automobilio „VW Golf“ pavogta magnetola „Pionier“, žemų dažnių kolonėlė, stiprintuvas „Blaupunkt“, du akumuliatoriai, užvedimo laidai, automobilio keltuvas, gesintuvas, įrankių dėžutė, vaistinėlė. Nuostolis 200 eurų.

Mirė
Kovo 7 d. apie 14 val. savo namuose Kidulių seniūnijos Bunikių kaime lovoje rastas vyro (55 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Kūnas tyrimui išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Kovo 9 d. apie 6 val. savo sodyboje, esančioje Sintautų seniūnijoje, rasta mirusi moteris (52 m.). Kūnas be išorinių smurto žymių. Kūnas tyrimui išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.
 
Sumušė
Kovo 9 d. Šakių ligoninė pranešė policijai, kad kreipėsi Gotlybiškių kaimo gyventoja (25 m.), kurią galimai sumušė sugyventinis (36 m.).

Kovo 11 d. apie 14 val. Šakiuose, Draugystės tako gatvėje, sugyventinis (25 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (24 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Apgadino
Kovo 11 d. apie 8 val. policijai pranešta, kad apgadinti Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro, esančio Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, lietvamzdžiai, skardinio kamino sienelės, įėjimo į rūsį durys, išdaužtas pastato plastikinio lango stiklas. Turtas draustas, signalizacija įrengta. Nuostolis tikslinamas.

Smurtavo
Kovo 13 d. apie 2 val. prie klubo, esančio Šakiuose Bažnyčios gatvėje, kilusių muštynių metu buvo sumuštas vaikinas (26 m.), gyvenantis Užsienių kaime, bei Girėnų kaimo gyventojas (24 m.).

Kovo 13 d. apie 19 val. Sudarge, savo namuose, prieš moterį (64 m.) smurtavo sugyventinis (44 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos