pienininkystes verslas
Pienininkystės verslas – perspektyvus, bet tam, kad ši veikla nebūtų varginanti, reikia modernizuoti ūkį. Tam labai praverčia parama. Nuotrauka iš asmeninio archyvo.


„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu.“ Ūkininke tapau, bet akmenis vis tiek renku“, – nusijuokia Radviliškio rajone pienininkystės ūkį plėtojanti jaunoji ūkininkė Ieva Bitaitytė, viena iš 2022 m. konkurso „Gerieji KPP pavyzdžiai – TOP 10 geriausių KPP pavyzdžių Lietuvoje“ nugalėtoja.
kazlu centras
Miškų apsuptyje įsikūrusi Kazlų Rūda siūlo užsukti į neseniai duris atvėrusią interaktyvią pažinimo erdvę – Kazlų Rūdos krašto muziejinę ekspoziciją. Joje vienas po kito verčiami kelių šimtmečių istorijos puslapiai, pasakojantys apie čia gyvenančių žmonių savitumą ir kultūrą.
vingioklinika
Kreivi dantys yra gana įprasta problema, kuria gali pasiskųsti daugelis. Tačiau šiais laikais dantų tiesinimas tampa vis lengvesnis, patogesnis ir greitesnis. Dantų tiesinimas nematomomis kapomis yra viena iš naujovių, sukurtų būtent paciento patogumui. Be to, kad jos nematomos ir negadina šypsenos, taip pat turi ir kitų privalumų, kurių neturi įprasti breketai. Skaitykite toliau ir sužinosite, kodėl dantų tiesinimas kapomis yra patogus ir malonus.
vilniauskreditounija
Norint susikurti patogų gyvenimą, vertinga turėti savo nuosavus namus. Būsto pirkimas su paskola gali būti puikus būdas tuos namus įgyti – visai nesvarbu, ar tai būtų nuosavas namas, ar butas. Be abejonės, daug kas priklauso nuo to, kaip, kur ir kokio dydžio paskolą imate. Tinkamai tam pasiruošę ir realiai įvertinę savo galimybes tikrai nuo to nenukentėsite, tad nereikėtų stabdyti savo svajonių.
superbaidares
Ar kada nors teko išbandyti plaukimą laukinėje gamtoje baidarėmis? Jeigu dar ne, ir jeigu esate aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, metas griebti savo šansą. Jūsų lauks skirtingų ilgių upių maršrutai Aukštaitijoje. Visuose juose – nuostabi gamta ir nepamirštami įspūdžiai kartu su šeima ar draugais. Skaitykite toliau ir sužinokite apie specialius baidarių nuomos pasiūlymus gera kaina.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos