saules paneliu montavimas
Prieš gerus pusę metų elektros kainos išgąsdino daugelį. Tuomet valandą laiko 1 kW kaina kainavo rekordinį - vieną eurą. Vėliau - kainos mažėjo, augo, paskui stabilizavosi, šiuo metu yra vėl nukritusios, deja, niekas nežino kaip ilgai. Natūralu, kad sumažėjusios kainos šiuo metu neatgraso nuo sistemų, kurios gali padėti sumažinti elektros išlaidas visada, o ne tik tuomet, kai ekonominė bei politinė situacija yra palanki visuomenei. Dėl to lietuviai vis dažniau renkasi saulės elektrines ir prisideda ne tik prie pigesnės, tačiau ir tvaresnės elektros gamybos.
surenkamos pirtys
Surenkamos pirtelės populiarėja ne dienomis, o valandomis. Ir tam yra svari priežastis – labai paprastas ir greitas jų surinkimas, kuris trunka vos keletą valandų. Tai labai patrauklu tiems žmonėms, kurie nori prie savo namų turėti pirtį ir nepatirti statyboms būdingų vargų.
pildyk 69gb
Sakoma, kad geriausia proga kažką daryti yra „dabar“. O kada geriausia prisijungti prie „Pildyk“ ir išbandyti eSIM paslaugą? Irgi dabar! Visiems naujiems ir esamiems išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams šiuo metu galioja išskirtinis pasiūlymas – aktyvavus eSIM paslaugą, 69 GB kainuos vos 69 centus per savaitę!
pulmonologas1 nuotr. Pexels Karolina Grabowska
Plaučiai atlieka pagrindinį vaidmenį žmogaus organizmo kvėpavimo sistemoje. Jie atsakingi už deguonies ir anglies dioksido mainus tarp oro, kuriuo kvėpuojame, ir kraujo, cirkuliuojančio visame mūsų kūne. Tačiau plaučiai yra jautrūs įvairiems aplinkos veiksniams, kurie gali turėti neigiamos įtakos jų būklei.Plačiau apie šiuos veiksnius pasakojame toliau tekste.
minksti svetaines kampai
Jau įprasta, jog atvykusius artimuosius ar draugus priimame į savo namus. Tačiau ne kiekvieno namuose yra svečių kambarys, todėl kyla sunkumų, kurią namų erdvę skirti svečiams ir kaip suteikti privatumo tiek jiems, tiek sau. Ypač jei planuojama likti ne dieną, o kelias ar ilgiau. Tačiau yra sprendimų, kurie praverčia atviro plano būsto savininkams ir tiems, kurie neturi daug vietos. Dalinamės 3 vertingais patarimais.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos