festivaliai
Lietuvoje vykstantys festivaliai sulaukia dėmesio ir iš užsienio šalių kultūrinio turizmo mėgėjų. Festivalių rengimas mūsų šalyje prasidėjo praėjusio šimtmečio pradžioje. Per tą laiką vieni festivaliai išnyko, kiti atsirado.
zmogus dirba kompiuteriu
Kanalo autoriai Evanas ir Katelyn sugalvojo gana originalią idėją - sukurti didžiausią pasaulyje nesiojami kompai . Beje, žaidimų kompiuterį.

Didžiausio nešiojamojo kompiuterio ekranui nuspręsta naudoti 43 colių televizorių. Jis buvo įdėtas į dėžę, pagamintą iš medžio, vinilo ir ABS plastiko. "Nešiojamojo kompiuterio" kompiuterinius išteklius užtikrina integruota "Intel NUC" sistema. Joje įrengtas "Core i7-1165G7" procesorius ir diskrečioji vaizdo plokštė NVIDIA GeForce RTX 2060.
puodai nuotr Pexels K Grabowska
Turint įvairių puodų ir keptuvių galima lengvai paruošti maistą. Bet ką daryti, jei galimybės naudotis įvairiais virtuvės reikmenimis neturite, pavyzdžiui, dėl laiko stokos? Laimei, yra daugybė skanių ir lengvai paruošiamų patiekalų, kuriuos galite pasigaminti naudodami tik vieną puodą. Taigi, žemiau dalinamės net keturiomis tokių patiekalų idėjomis.
Dėl augančio populiarumo, šilumos siurbliais domisi vis daugiau potencialių pirkėjų, o jiems natūraliai kyla daug aktualių klausimų. Šilumos siurblio pasirinkimas – sąlyginai didelė investicija. Nors galima rasti daug reklaminės medžiagos gamintojų puslapiuose, kai kada sunku atskirti, kas – reklaminiai triukai ir tiesa tik ant popieriaus, o kas – realios galimybės ir tikri faktai.
riebalu nusiurbimas nuotr Pexels SHVETS Production
Nemaža dalis žmonių susiduria su tam tikrais išvaizdos kompleksais. Gana dažna priežastis, dėl kurios kyla nepasitenkinimas išvaizda – pertekliniai kūno riebalai. Šie taip pat daro neigiamą įtaką organizmui. Tad norint sumažinti riebalinį audinį ir galbūt išvengti susijusių sveikatos sutrikimų, patariama atkreipti dėmesį į šiame straipsnyje pateiktus 3 būdus, kurie leis ne tik padailinti kūno formas, bet ir palaikyti geresnę organizmo būklę.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos