baneris leidinys

Balandžio 7 d. Šakių „Berželio“ mokyklos darželinukai netradiciškai šventė Pasaulinę sveiktos dieną. Renginio tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus rūpintis savo sveikata bei ugdyti sveikos gyvensenos įpročius.

Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Justė Naujokaitytė pasiūlė šią dieną paminėti lauke surengiant orientacines varžybas. Visoje darželio teritorijoje išdėstytuose septyniuose punktuose pagal žemėlapį vaikus pasitiko mokyklos bendruomenės personalas ir tėvai. Kiekviename punkte vaikai atliko jiems skirtas užduotis, sprendė galvosūkius, keliavo labirintais, ėjo saugiai per gatvę, mokėsi atlikti ugniagesio pavestus darbus, rūšiavo šiukšles, mokėsi pažinti sveiką maistą ir sveikatai naudingas veiklas.
 
Atlikę užduotis, savo žemėlapyje gavę spaudus vaikai keliavo į vis kitą punktą: „Saugi gatvė“, „Olimpinės žaidynės“, „Ligoninė“, „Ekstremalios situacijos“ ir pan. Paskutiniame punkte „Linksmajame kiemelyje“ visų laukė bendras šokis, kurį inicijavo priešmokyklinėje grupėje besimokančios mergaitės mama Laura Saunorienė.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Kazakauskienė džiaugiasi, kad į veiklas pavyko įtraukti ne tik darželio personalą, bet ir tėvus bei Šakių r. policijos komisariato darbuotojus. Judrios, aktyvios, įdomios, pamokančios, įtraukiančios ir komandinės veiklos vaikams padėjo suprasti, kad sveikata yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime.

Tą pačią dieną Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje taip pat vyko sveikatingumo renginys. Jame dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir skyriaus mokytojai. Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Vilma Mažeikaitė  supažindino su šiaurietiško ėjimo istorija, jo nauda žmogaus sveikatai. Visi 18 renginio dalyvių patys pabandė šiaurietišką ėjimą ir buvo patenkinti nauja galimybe pasportuoti. Renginį organizavo skyriaus kūno kultūros mokytojas Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos