baneris leidinys

paspc
Praėjusį trečiadienį, po užsitęsusio konkurso VšĮ Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vyriausiojo gydytojo pareigoms užimti, paaiškėjo, jog vienintelis visus reikalavimus atitikęs kandidatas nesurinko pereinamojo balo, tad konkursas laikomas neįvykusiu.

Pasibaigus Šakių PASPC vyriausiosios gydytojos Rimos Laukaitienės penkerių metų vadovavimo kadencijai, šių įstaigų steigėja rajono savivaldybė dar birželio mėnesį paskelbė konkursą šios sveikatos įstaigos vadovo pareigoms užimti. Tačiau dėl pareigybės aprašymo kvalifikaciniuose reikalavimuose įsivėlusios techninės klaidos konkursą teko atšaukti ir, pataisius netikslumus, paskelbti iš naujo.

Naujas konkurso Šakių PASPC vyriausiojo gydytojo vietai užimti dokumentų priėmimo terminas baigėsi liepos 10 d. įskaitytinai. Iki to laiko buvo gauti dviejų pretendentų prašymai. Tačiau visus reikalavimus atitiko ir į konkursą buvo pakviestas tik vienas. Mat antrasis laiku nepateikė prašomų dokumentų, kuriuos reikėjo patikslinti, tad jo kandidatūra buvo atmesta.

Kaip informavo rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, pretendentas į Šakių PASPC vyriausiojo gydytojo pareigas nesurinko pereinamojo balo, t.y. šešių, tad konkursas laikomas neįvykusiu.

„Nieko kito nebelieka, kaip tik iš naujo pradėti visas procedūras ir skelbti kitą konkursą“, – komentavo G. Morkeliūnas.

Neoficialiomis žiniomis, konkurse dalyvavo ir iki šiol įstaigai vadovavusi R. Laukaitienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos