baneris leidinys

Jei kalėdiniu laikotarpiu Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje budintys medikai vos spėjo suktis, tai Naujųjų sutiktuvės jiems buvo gana ramios. Kaip informavo Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė, Naujų metų sutiktuvės niekuo nesiskyrė nuo eilinės nakties.

Sutinkant Naujuosius ir pirmąją Naujųjų dieną pacientų pagausėjimo nebuvo sulaukta, tačiau, kaip įprastai, į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių buvo besikreipiančių su širdies problemomis, kraujotakos sutrikimais ar ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.
 
„Didelių įvykių neturėjom, gyvenom gana ramiai. Gal todėl, kad buvo tik viena šventinė diena, ligonių bumo nesulaukėm“, – atviravo I. Petrauskienė.

Beje, ji paminėjo, kad ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekciniai susirgimai mūsų rajono gyventojų dar nepaleidžia, vis dar kreipėsi daug karščiuojančių ir vaikų, ir suaugusių. Tačiau, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Marijampolės departamento duomenimis, virusinių susirgimų mažėja – priešpaskutinę praėjusių metų savaitę Šakių rajone registruota 12 gripo ir 330 ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų, o paskutiniąją – aštuoni gripo ir 156 ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekciniai susirgimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos