baneris leidinys

greitoji renault
Nuotr. Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties automobilių parkas pasipildė dviem naujais automobiliais „Renault Master“. Tiesa, į įrangą dar teks investuoti.


Praėjusį ketvirtadienį Šakių greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotis iš sostinės parsivarė du automobilius „Renault Master“. Tiesa, nors automobiliai ne su pilna komplektacija ir į juos reikės investuoti, Šakių GMP direktorius Rimgaudas Lebedžinskas džiaugiasi gauta dovana ir galimybe atnaujinti parką.

„Vienas minusas, kad priekiu varomi, mūsų senieji „Volkswagen“ kvatriniai – geresni. Bet tokius nupirko, tai dovanotam arkliui į dantis nežiūrima“, – vertina R. Lebedžinskas.

Įrangos gautuose automobiliuose ne kažkas – tik kardiografas, neštuvai ir stuburo lenta. Tačiau visuomet į komplektaciją reikia investuoti ir tik tada galima transporto eksploatacija. Tad pelningai ir užtikrintai dirbanti įmonė čia bėdos nemato – pinigų yra, bus supirkta reikiama įranga ir šiltąjį sezoną naujieji automobiliai išriedės į gatves. Dabar po dumblynus, kaip juokauja direktorius, tegul dar makojasi senieji.

„Turtą reikia taupyti, kitaip nieko nebus. Tai kai apdžius keliai, nuo kovo 1-osios ir galėsim naudotis“, – sako R. Lebedžinskas.

Šakių GMP stotis vieną automobilį gavo pernai, vieną nusipirko patys, tad su dviem naujais jų parke septyni automobiliai. Žinoma, anot vadovo, kai kurių vertė nulinė, trijų pravažiuota rida artėja prie pusės milijono kilometrų. Tad vieną planuoja jau visai nenaudoti, o kitą pasilikti kaip atsarginį.

Iš Sveikatos ministerijos gautus automobilius perdirbo UAB „Commercial transport service“. Iš viso šalyje išdalinti 38 automobiliai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos