baneris leidinys

Lapkričio 7 d. startavo fizinį aktyvumą skatinanti Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro akcija „Žingsniuok daugiau“. Deja, didelio dėmesio iš rajono įmonių ir ugdymo įstaigų ji nesulaukė. Akcijoje panoro dalyvauti tik penkių įmonių darbuotojai.

Pirmieji  šią akciją pradėjo Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ darbuotojai, kurie norėdami nugalėti visą savaitę konkuravo tarpusavyje ir stengėsi kuo daugiau judėti. Akciją laimėjo priešmokyklinės grupės auklėtoja Vilija Daniliauskienė, kuri nuėjo net 194 tūkst. 686 žingsnius.
 
Antrieji šią akciją pratęsė Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro darbuotojai. Visi nekantriai laukė savo išmaniųjų apyrankių, kadangi norėjo kuo greičiau pradėti žingsniuoti ir aplenkti savo kolegas. Po savaitės paaiškėjo nugalėtojas – mokyklos socialinė pedagogė Neringa Pilypaitienė. Ji nuėjo 87 tūkst. 477 žingsnius.

Abi nugalėtojos apdovanotos ir toliau judėti skatinančiais prizais, kuriuos įsteigė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras. Joms įteikti dovanų kuponai į treniruoklių salę ir baseiną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos