baneris leidinys

Per praėjusias šventines dienas Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrius vos spėjo suktis. Budintys medikai čia priėmė ypač daug dėl įvairių negalavimų besikreipiančių rajono gyventojų ir Kalėdoms namo sugrįžusių tautiečių.

Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyriausioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė gausiu pacientų antplūdžiu nesistebėjo. Pasak jos, į juos besikreipiančių pacientų labai daug visą gruodžio mėnesį, ypač prieššventinę savaitę, kai kasdien sulaukdavo po 40 ir daugiau rajono gyventojų.
 
„Kokios šventės bebūtų, besikreipiančių į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių visada būna daugiau nei įprastai. Pirmiausiai todėl, kad tuo laikotarpiu nedirba poliklinikos ir ambulatorijos“, – konstatavo I. Petrauskienė.

Pasak jos, užkrečiamų ligų antplūdžio kol kas nėra, o susirgimai patys įvairiausi: kraujotakos sutrikimai, padidėję kraujospūdžiai, karščiuojantys vaikai ir suaugę, nedidelės traumos, vienas kitas lūžis, buvo ir persivalgiusių, ir padauginusių alkoholio. Beje, kaip ir kasmet, sulaukta ir vieno kito prieš šventes iš užsienio namo sugrįžusio tautiečio.

Pasak Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyriausiosios slaugos administratorės, dėl besikreipiančiųjų gausos kantrybės sulaukti savo eilės reikėjo ne tik patiems ligoniams, bet ir jų artimiesiems, tačiau visi buvo priimti, apžiūrėti, visiems paskirtas gydymas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos