baneris leidinys

auka medikams
Kol centrinė valdžia reikalingomis priemonėmis medikų neaprūpina, randasi įvairių iniciatyvų, kaip pagelbėti medikams. Štai lėšų rinkimą būtinosioms priemonėms įsigyti inicijavo VšĮ Laisvės TV bei žurnalistas Andrius Tapinas, speciali sąskaitą atidaryta norint pagelbėti Šakių medikams.

A. Tapinas savo socialinėje paskyroje viešina, kiek pinigų suaukota, informuoja, kam jie panaudojami. Sekmadienio žiniomis, per penkias dienas Laisvės TV surinko 549 tūkst. eurų, Aukok.lt ir Maltiečiai – 112 tūkst. 470 eurų. Už surinktas lėšas perkami respiratoriai, antbačiai, pirštinės ir kitos būtinos priemonėms medikams, tikslinamos ligoninės, kurioms labiausiai reikia paramos.
 
Norintys paremti šią iniciatyvą tai gali padaryti:

Všį Laisvės TV
LT16 7300 0101 5692 7144
Adresas:
Verkių 31B-2
Aukojimo paskirtis – Laikykitės, medikai!

Nors savivaldybės administracija informuoja, kad užsakyta 10 tūkst. medicininių kaukių, greitųjų testų bei respiratorių, dvejojama, ar įsisiautėjus virusui to gali užtekti. Tad buvo atidaryta speciali sąskaita, į kurią kiekvienas gali pervesti norimą sumą.
Tai padaryti galima:

VšĮ Šakių ligoninė
LT27 7300 0101 1542 5399
Mokėjimo paskirtis – auka medikams.

Tarybos narė Margarita Liukaitienė informavo, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai jau pervedė daugiau nei 1 tūkst. eurų, ragino tai daryti ne tik tarybos narius, bet ir piliečius.

„Tai ne tik materialinė, bet ir moralinė parama“, – sakė tarybos narė.

Tiesa, randasi ir mažesnių iniciatyvų. Štai „Svetainė“ praėjusią savaitę pietumis vaišino Zanavykų klinikos bei Greitosios medicinos pagalbos stoties medikus, pirmadienį – greitosios medikus bei policininkus. Pagal galimybes šią iniciatyvą „Svetainė“ ketina vykdyti ir toliau.

„Elektromarkt“ Šakių ligoninės Priėmimo skyriui dovanojo mikrobangų krosnelę, „Meistras Lee“ ketvirtadienį gyventojams siūlė nemokamas salotas su pristatymu į namus, kvietė pagalvoti apie kaimynus, vyresnio amžiaus žmones, kuriuos jie galėtų pavaišinti. Kadangi negali vykdyti prekybos, „Gėlės Jums“ skintas gėles išnešė į lauką ir paskelbė jas dovanojantys.

„Dėl susiklosčiusios situacijos nebegalime dirbti. Gėlių išmesti taip pat negalime, tad dovanojame Jums. Prašome pasirinkti, tik būkit geri, palikit vazas“, – rašė socialiniame tinkle.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos