baneris leidinys

kalediniai priedai
Savivaldybės administraciją pasiekė žinia, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pasirašė įsakymą, kuriuo paskirstė lėšas, skirtas premijoms socialiniams darbuotojams mokėti.

Šakių rajono savivaldybei numatyta 33 tūkst. 640 eurų. Premijos socialiniams darbuotojams bus mokamos pagal įstaigų vadovų prašymus bei pagrindimus, kodėl vienam ar kitam darbuotojui vienkartinė premija priklauso. Jau anksčiau skelbėme, kad premijos planuojamos „už ypač svarbių užduočių vykdymą karantino metu“, o ne visiems socialiniams darbuotojams. Premijos būtų mokamos pasibaigus karantinui ir įvertinus padėtį. Beje, lėšos numatytos tik savivaldybei pavaldžių įstaigų socialiniams darbuotojams.
 
Tiesa, Seimo narė Irena Haase mano, kad Vyriausybės nutarimas vienkartines premijas skirti išimtinai tiems darbuotojams, kurie dirba savivaldybių socialinių paslaugų įstaigose ir valstybės įstaigose, yra diskriminacinio pobūdžio ir pažeidžia socialinių darbuotojų, dirbančių nevyriausybinių organizacijų sektoriuje, teisę gauti išmoką iš valstybės. Todėl Seimo narė kreipėsi į ministrą L. Kukuraitį ir prašo rasti valstybės biudžete lėšų ir šių darbuotojų premijoms.

„Socialiniai darbuotojai, nesvarbu, kurioje įstaigoje dirbtų, teikia tas pačias socialines paslaugas ir pagalbą socialiai jautriai ir pažeidžiamai mūsų visuomenės daliai. Jų darbo sąlygos vienodai sudėtingos: jie teikia paslaugas ligotiems, dažniausiai turintiems sunkią negalią, sunkiai vaikštantiems ar visiškai nejudantiems žmonėms, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra ir šios paslaugos nenutrūkstamai teikiamos net ir esant šalyje paskelbtam karantinui“, – rašo I. Haase ir akcentuoja, kad nevyriausybinis sektorius neturėtų būti menkinamas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos