baneris leidinys

svarbi zinia2
Šakių gyventojui pirmadienio naktį nustatytas koronavirusas. Trečiadienį dvi su juo artimai kontaktavusios moterys buvo išvežtos tyrimams. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis baiminasi, kad jeigu tyrimai būtų teigiami, kontaktavusių ratas gerokai išsiplėstų.

Žmogus, kuriam nustatytas koronavirusas, patenka į rizikos grupę, prieš kreipdamasis į šeimos gydytoją jautė ligos simptomus, karščiavo. Šiuo metu jis gydomas Kauno infekcinėje ligoninėje. Pasak R. Juškaičio, kiek žinoma, jo būklė gana sudėtinga.

Kaip informavo Ekstremalių situacijų operacijų vadovas, su juo gyvenanti bei dar viena moteris savivaldybės transportu išvežtos tyrimams, nors bent kol kas jokių simptomų jos esą nejaučia. Ketvirtadienį ryte, iki laikraštis buvo siunčiamas į spaustuvę, dar nebuvo aišku, kokie tyrimų rezultatai.

„Jeigu toms moterims patvirtintų, kad jos užsikrėtusios, ratas labai stipriai išsiplėstų, nes viena yra dirbanti, kontaktavusi savo darbe su krūva žmonių. Tikrai dėl to neramu“, – sakė R. Juškaitis.

Kaip užsikrėtė minėtas asmuo, iki galo neaišku, versijų sklando įvairių. Aišku tai, kad jis nebuvo niekur išvykęs, todėl labiausiai tikėtina, kad jį užkrėtė kitas, galimai iš užsienio grįžęs ar apskritai jokių simptomų nejaučiantis asmuo.

Ekstremalių situacijų operacijų vadovas mano, kad neramumų, kalbant apie Covid 19, tikrai bus, ypač leidžiant į mūsų šalį laisvai atvykti užsieniečiams. Be to, į svečias šalis nevengia atostogų vykti ir kraštiečiai.

Nuo infekcijos pradžios šis užsikrėtimo atvejis rajone yra penktasis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos