baneris leidinys

Nacionalinis kraujo centras (NKC) informuoja, kad šiuo metu įvairiose Lietuvos gydymo įstaigose trūksta kraujo, todėl prašo atsakingų visuomenės narių – nelikite abejingi ir paaukokite kraujo.

NKC specialistai pabrėžia, kad visuose centro padaliniuose ir mobilių išvykų metu laikomasi visų saugumo reikalavimų: donorai ir personalas dėvi nosį ir veidą dengiančias apsaugines priemones, paviršiai yra kruopščiai dezinfekuojami, taip pat reguliuojami ateinančiųjų duoti kraujo srautai. Atvykę donorai turi dezinfekuoti rankas, laikomasi kitų prevencinių priemonių.
 
NKC padaliniai veikia penkiuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje (Žolyno g. 34 ir Upės g. 9), Kaune (Vytauto pr. 13), Klaipėdoje (Naikupės g. 28), Šiauliuose (Daukanto g. 90) ir Panevėžyje (Nemuno g. 75).

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad vyrai gali duoti kraujo šešis kartus per metus, moterys – keturis kartus per metus.

Beje, spalio 29 d. nuo 11 val. iki 16 val. kraujo dovanoti bus galima ir Šakiuose.  Donorystės akcija vyks senosios „Žiburio“ gimnazijos salėje (antrame aukšte). Įspėjama, kad atvykstant būtų dėvimos nosį ir burną dengiančios kaukės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos