baneris leidinys

Nors koronavirusas niekur nesitraukia, bet šią savaitę džiugina nemažas pasveikusiųjų skaičius. Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis informavo, kad per pastarąsias tris dienas pranešta apie 34 pasveikusius asmenis.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, šiuo metu rajone yra nustatyti 309 Covid-19 atvejai, antradienį pranešta apie 16 naujų susirgimo atvejų, trečiadienį – 13 atvejų.
 
Anot ekstremalių situacijų vadovo, administracijos direktoriaus pavaduotojo, ketvirtadienio rytą iš NVSC  savivaldybė yra gavusi informaciją apie penkis naujus susirgimo atvejus, tačiau ši informacija, pasak R. Juškaičio, dar gali keistis ir bus papildyta, kai bus pranešta apie kitus ištirtus ėminius. Visi pastarąją savaitę susirgusiųjų atvejai daugiausiai yra šeiminiai, nors pranešta ir apie du užsikrėtusius darbuotojus iš Šakių ligoninės bei vieną čia pat užsikrėtusią pacientę. Taip pat dėl vieno susirgimo atvejo nuo ketvirtadienio Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos pirmokėliai išėjo mokytis nuotoliniu būdu. Kartu su naujais susirgimais iš viso šiuo metu saviizoliacijoje yra 433 rajono gyventojai. Pasak R. Juškaičio, Registrų centro duomenimis, per visą šį pandeminį laikotarpį rajone turime 136 pasveikusius asmenis, o tai yra gan džiuginantys skaičiai.

„Pasveikusiųjų tendencija yra gera, o ta susirgimų kreivė irgi leidžiasi šiek tiek žemyn. Jeigu imsime lyginti rajono susirgimų skaičių su Lietuvos vidurkiu, tai pamatysime, kad mes beveik šiandien dienai atitinkame tą vidurkį, o tarp savivaldybių stovime kažkur per viduriuką“, – sako R. Juškaitis.

Anot administracijos direktoriaus pavaduotojo, šiuo metu taip pat aktyviai atliekama ir daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Kam reikalinga dezinfekcija, sprendžia ne savivaldybė ar tą atliekanti įmonė, o informacija ir nurodymus apie privalomą dezinfekciją jie gauna iš Marijampolės NVSC.  

Šią savaitę Šakių mobiliajame punkte kasdien imama po 36 ėminius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos