baneris leidinys

Lietuvoje užsikrėtimui Covid-19 imant aukštumas, Šakių rajone situacija išlieka stabili. Be to, kasdien pranešama apie nemažą pasveikusiųjų skaičių.

Pirmadienio rytą savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis informavo, kad per penktadienį ir savaitgalį yra patvirtinti 26 nauji susirgimo atvejai, o pasveikusiųjų statistika lenkia susirgusiųjų – per tris paras pasveiko 30 asmenų. Penktadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo savivaldybę apie tris naujus susirgimo atvejus, šeštadienį apie 16 naujų atvejų, sekmadienį – apie 6 atvejus, o pirmadienį pasiekė žinia apie dar vieną susirgimo atvejį. Pasak R. Juškaičio, pasiekė žinia, jog serga viena iš personalo darbuotojų Šakių parapijos globos namuose. Tačiau, anot operacijų vadovo, ši darbuotoja su globos namų gyventojais tiesioginio kontakto neturėjo, nes dirbo tik su izoliatoriuje esančiais asmenimis. Penktadienį šiuose globos namuose jau buvo atlikta patalpų dezinfekcija. Kiti atvejai, anot R. Juškaičio, yra šeiminiai. Iš viso šiuo metu rajone nustatyta 313 susirgimo atvejų, o kartu su jais iš viso šiuo metu saviizoliacijoje yra 463 rajono gyventojai.
 
Per praėjusią savaitę mobiliajame punkte buvo paimta 130 ėminių. Pirmų trijų dienų paimtų testų rezultatai – 39,53 proc. teigiami.

Šeštadienį taip pat buvo atlikta trijų daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija, o apie tai, kad ją būtina atlikti, savivaldybei buvo pranešta iš NVSC. Pasak R. Juškaičio, šiuo metu jau gaunama mažiau nurodymų apie būtinumą dezinfekuoti daugiabučių namų laiptines, negu buvo vos prasidėjus antram karantino laikotarpiui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos