baneris leidinys

covid statistika1
Situacija, kalbant apie Covid-19, rajone yra stabili – augimo nėra, bet susirgimų nemažėja.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo, administracijos direktoriaus pavaduotojo Redo Juškaičio, ketvirtadienio ryte buvo 13 naujų atvejų. Iš viso sergančiųjų rajone 333, kartu su jais saviizoliacijoje 461 žmogus.
 
„Augimo nėra, bet ir mažėjimo nepastebime“, – sako R. Juškaitis ir tokią situaciją sieja su žmonių sąmoningumo stoka.

Anot jo, būta atvejų, kai pats žmogus įsivertina savo būklę ir nusprendžia, kad jis tik peršalo, tačiau vėliau paaiškėja, kad visgi jam virusas, o jis ėjo į darbą, gyveno įprastą gyvenimą.

„Ne patys žmonės turi spręsti, reikia konsultuotis su šeimos gydytojais. Jei jaučia peršalimo simptomus, negali eiti į darbą, turi įspėti darbdavį. Tik tada galėsime suvaldyti situaciją, kai žmonės bus sąmoningi ir į situaciją žiūrės ne lengvabūdiškai“, – kalbėjo ekstremalių situacijų operacijų vadovas.

Dėl panašių aplinkybių, anot R. Juškaičio, tenka izoliuotis ir lopšelio darželio „Berželis“ grupei, atvejų būta ir Lukšių „Ąžuoliukyje“.

„Tada iškrenta ne tik grupė, bet ir personalas, kontaktavę asmenys vien todėl, kad kažkam atrodė, jog jis tik peršalo“, – kalbėjo R. Juškaitis.

Valdžios atstovai apstebi, kad iškritus darželinukams su problemomis susiduria ir tėvai, kuriems kartu su vaikų buvimo namie klausimu tenka derinti ir darbinius reikalus.  

Savivaldybės administracija šią savaitę dezinfekavo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bei „Berželio“ patalpas. Šią paslaugą savo pavaldžioms įstaigoms užtikrina savivaldybė, o daugiabučių (reikalui esant ir kitų vietų) dezinfekcija rūpinasi UAB „Šakių šilumos tinklai“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos