baneris leidinys

Covid-19 vakcina jau Lietuvoje, tačiau, panašu, mūsų kraštui vakcinos dar teks palūkėti.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, jei ankstesnės valdžios nurodymu buvo sudaryti prioritetai, kad pirmiausiai būtų skiepijami slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas teikiančios asmens sveikatos priežiūros įstaigų pacientai ir socialinės globos įstaigų gyventojai, vėliau – slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas teikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, tai pagal dabartinės valdžios parėdymą pirmoje eilėje skiepijami medikai, kurie dirba taip vadinamose Covidinėse ligoninėse.
 
Medikai nuo koronaviruso pradėti skiepyti gruodžio 27 dieną.

„Šakiai į tą pirmą etapą nepateks, nes tai bus Jurbarkas, Marijampolė, Kaunas, kur gydomi Covid-19 ligoniai“, – informavo R. Juškaitis, atkreipdamas dėmesį, kad tai tik pirmasis etapas ir duomenų, kaip toliau viskas vyks, kol kas nėra.

Tiesa, pašnekovas minėjo, kad jei pirminiame variante buvo einama per savivaldybes, kad ruoštų sąrašus, tai dabar bendraujama tiesiogiai su medicinos įstaigomis.

„Kai bus visas personalas, dirbantis su Covid-19, suskiepytas, tada eis kiti, bet ir taip vakcinos atvežama nedaug, kad ir kelis kartus veš“, – kalbėjo savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos