baneris leidinys

covid m punkte
Šventinis laikotarpis sergamumo atžvilgiu atrodo gana ramus. Paskutiniais duomenimis, rajone serga 449 asmenys, su jais saviizoliacijoje – 557 žmonės. Tiesa, nuo pirmadienio pradinukai turėjo grįžti į mokyklas, tačiau jų ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis informavo, kad po gruodžio 31 d. į viršų šoktelėjusio sergančiųjų skaičiaus, kuris, neatmetama galimybė, gerokai išaugo dėl bendro skaičiavimo chaoso, tai metų pradžios statistika gerokai mažesnė – sauso 1 d. nauji atvejai rajone buvo septyni, sausio 2 d. – penki, sausio 3 d. naujų susirgimų nustatyta 15. Tiesa, atskirų duomenų, kiek yra pasveikusių, negauta.

Nors sausio 2 d. mobilus patikros punktas dirbo, tačiau apskritai šventiniu laikotarpiu pastebimas gerokai sumažėjęs besitiriančių skaičius – punkte paskutiniu laikotarpiu per dieną atliekama mažiau nei 30 tyrimų. Pavyzdžiui, gruodžio 31 d. paimta 20 ėminių, sausio 2 d. – 24.

Šventiniu laikotarpiu iš gydymo įstaigų į namus savivaldybė parvežė tris asmenis, nes jie patys neturėjo galimybių parvykti namo. Į patikros punktą taip pat dėl tos pačios priežasties, kad neturėjo kaip atvykti į Šakius išsitirti dėl Covid-19, sausio 2 d. vairuotojui teko atvežti du rajono gyventojus.

Dar metų pabaigoje pasidžiaugta gerėjančia situacija Kukarskės globos namuose – gruodžio 31 d. pranešta apie 33 pasveikusius globotinius. Ilguvos socialinės globos namuose buvo 17 sergančių, tačiau, anot R. Juškaičio, jie yra izoliuoti atskirame pastate, tad viliamasi, kad užkratas neišplis. Neramino ir situacija Vaikų globos namuose, kur buvo aštuoni susirgę globotiniai, tačiau iš jų penki, anot R. Juškaičio, jau pasveikę.

Nuo sausio 4 d. pradinių klasių moksleiviai pradėjo mokytis nuotoliniu būdu. Tiesa, tam tikros išimtys taikomos tiems vaikams, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu. Tokiems vaikams nuotolinis ugdymas bei maitinimas turi būti užtikrinamas ugdymo įstaigoje. Pirmadienio ryto duomenimis, rajone tokių vaikų tik penki, nuo antradienio skaičiuojama, kad galėtų būti septyni.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos