baneris leidinys

Šakių rajonas Covid-19 žemėlapyje atsidūrė raudonoje C2 zonoje, rugpjūčio 23 d. informavo rajono ekstremalių situacijų operacijų vadovą pavaduojantis savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Ričardas Stepaitis.
 
Į raudoną zoną patekome, nes 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų rajone teko daugiau nei 100 Covid-19 atvejų (115 atvejų), Lietuvos vidurkis šiuo metu – 273.

Rugpjūčio 23 d. duomenimis, serga 26 rajono gyventojai, nuo ketvirtadienio iki penktadienio susirgo devyni žmonės, 90 žmonių yra saviizoliacijoje.

Kalbant apie testavimą, R. Stepaitis informavo, kad per septynias dienas buvo testuotas 451 žmogus, iš jų teigiamų testų – 4,4 proc.

Šiuo metu rajone paskiepyta 62,5 proc. gyventojų, šalies vidurkis – 59,7 proc.

Nuo praėjusio ketvirtadienio iki vakar mobiliajame autobusiuke ir Vakcinacijos centre paskiepyta 490 gyventojų. Vien praėjusį penktadienį buvo vakcinuoti 238 asmenys, iš jų 80 mobiliajame autobusiuke.

„Nuo rugpjūčio 23 d., pirmadienio, keičiasi mobilios vakcinavimo brigados maršrutai, komanda į seniūnijas, mietelius važinės keturias dienas, o penktadieniais nevažiuos. Nauji maršrutai patalpinti savivaldybės internetinėje svetainėje“, – informavo R. Stepaitis.

 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos