akcija2024 568px

Nuo rugpjūčio 1 d. skiepytis antrąja sustiprinančiąja  COVID-19 vakcinos doze kviečiami 60-ies metų ir vyresni Lietuvos gyventojai arba priklausantys rizikos grupėms, taip pat lėtinėmis ligomis sergantys asmenys.

Sveikatos apsaugos ministerija pabrėžia, jog dėl rizikos veiksnių įvertinimo ir poreikio skiepytis būtina konsultuotis su šeimos gydytoju.
 
18 metų ir vyresniems asmenims, sergantiems lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis, siūloma skiepytis ne anksčiau kaip po 90 dienų nuo sustiprinančios COVID-19 dozės gavimo. 60 metų ir vyresniems asmenims bei lėtinėmis ligomis sergantiems gyventojams, turintiems didesnę riziką susirgti sunkia ligos forma, rekomenduojama skiepytis ne anksčiau nei praėjus 180 dienų nuo sustiprinančiosios dozės gavimo.

Visgi Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovės Lauros Rusakevičienės teigimu, galimybė pasiskiepyti rizikos grupėje esančių kraštiečių kol kas nesudomino.

„Sustoję visiškai. Gal todėl, kad vasara, informacijos žiniasklaidoje mažiau. Bet tokia galimybė yra, raginame nelaukti rudens“, – sako L. Rusakevičienė, primindama, kad vakcinacijos centrai jau nebeveikia, tad pasiskiepyti reikia savo gydymo įstaigose, į jas kreipiantis telefonu arba užsiregistravus internetu.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos