akcija2024 568px

mamos juda kudikiai
Užsiėmimus lankančios mamos nestokoja geros nuotaikos, džiaugiasi galimybe aktyviau praleisti laiką bei pabendrauti su kitomis mamomis. Asmeninio archyvo nuotr.

Šį rudenį startavusi Šakių visuomenės sveikatos biuro iniciatyva gerinti psichinę ir fizinę moterų po gimdymo sveikatą puikiai įsivažiavo, džiaugiasi užsiėmimus mamoms su vaikučiais vedanti sveikatinimo iniciatyvos „Mano mama juda“ įkūrėja, trenerė Laura Dabašinskienė.
 
„Iniciatyva gerinti moterų po gimdymo sveikatą ir sumažinti pogimdyminės depresijos riziką puikiai įsivažiavo! Mes, mamos, važiuojam toliau ir žengiam į aktyvią žiemą“, – socialiniame tinkle džiaugiasi L. Dabašinskienė.

Ji sako, kad pasportuoti kartą per savaitę susirenka apie 10 mamų. Jos po treniruočių neskuba skirstytis, dar pabendrauja prie puodelio arbatos ir pasidalina mamiškais džiaugsmais ir rūpesčiais. Tačiau L. Dabašinskienė iškart tikslina, kad įgyvendinant biuro projektą mamoms numatyta ir daugiau veiklų, tarp kurių ir psichologo konsultacija, užsiėmimai baseine. Prie nemokamos galimybės kartu pasportuoti ir aktyviau praleisti laiką gali jungtis ir kitos mamos, nes šią galimybę suteikia Visuomenės sveikatos biuras.

„Labai smagu, kad mamos jungiasi, yra patenkintos užsiėmimais ir turime galimybę stiprinti tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą. Turėsime ir kalėdinį užsiėmimą, esam numačiusios veiklų ir vaikams, ir sau, tad smagu, kad tampame bendruomene“, – džiaugėsi L. Dabašinskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos