baneris leidinys

Jei metų pabaigoje buvo gana aukštas sergamumas gripu bei ūmiomis viršutinių takų infekcijomis, tai pirmąją metų savaitę, kaip rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys, sergančiųjų gerokai mažiau.

Pirmąją metų savaitę Šakių rajone iš viso buvo 209 sergantieji, iš jų 48 vaikai iki 17 m. (paskutinę metų savaitę sergančiųjų buvo 394). Gripu praėjusią savaitę sirgo 29 asmenys, iš jų šeši vaikai, tad, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, sergančių net keliasdešimčia mažiau. Visgi lyginant su kitomis apskrities savivaldybėmis, Šakiai pagal sergamumą yra trečioje vietoje. Ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis praėjusią savaitę sirgo 167 asmenys (ankstesnę savaitę – 287), iš jų 42 vaikai iki 17 m. Tad stebint rodiklius akivaizdu ir tai, kad labiau serga ne vaikai, o suaugę.
 
COVID-19 pirmąją metų savaitę sirgo 13 asmenų. Septynių dienų vidurkis – po du atvejus kasdien. Praėjusią parą susirgo du žmonės. Rajone 100 tūkst. gyventojų per 14 d., ketvirtadienio duomenimis, teko 96,5 atvejo. Rajone, kaip rodo duomenys, nuo pandemijos pradžios nuo COVID-19 mirė 83 žmonės, kuriems koronavirusas buvo pagrindinė mirties priežastis. Tiesa, nei gruodį, nei sausio mėn. mirčių rajone nuo COVID-19 nefiksuota, paskutiniai du atvejai registruoti lapkričio viduryje.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos