baneris leidinys

Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmai atmetė Šakių sveikatos klinikos reikalavimus Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC), kuris su minėta įstaiga nutraukė sutartį ir dalis klinikos pacientų, kuriems iki tol pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikė būtent klinika, atiteko kitai įstaigai.

Šakių sveikatos klinika teisme bandė įrodyti, kad sutartis nutraukta neteisėtai, kad tai nebuvo iš anksto derinta, ir nurodė, kad dėl prarastų pacientų vieno mėnesio negautos pajamos sudaro kiek daugiau nei 3 tūkst. eurų, tad prašė atlyginti daugiau nei 36 tūkst. eurų nuostolius. Teismo sprendime aiškinama, kad Šakių PASPC apie sutarties nutraukimą pranešė iš anksto, tačiau esą noro bendradarbiauti neparodė Šakių sveikatos klinika.
 
Pasibaigus metus su puse trukusiam teisminiam procesui, gruodžio 14 d. Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmai atmetė Šakių sveikatos klinikos ieškinį, nes, teismo vertinimu, atsakovė, tai yra Šakių PASPC, neatliko jokių neteisėtų veiksmų, vienašališkai nutraukdama sutartį ir apie tai ieškovę įspėjusi prieš vieną mėnesį ir septynias dienas.

Be to, Šakių sveikatos klinika Šakių PASPC turės atlyginti 2 tūkst. 422 eurus bylinėjimosi išlaidų. Sprendimas galėjo būti skundžiamas, tačiau klinika šia teise nepasinaudojo. Teismo atstovė patikslino, kad sprendimas įsigaliojo sausio 14 dieną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos