akcija2024 568px

Vasario 2 d. Biržų pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialisto“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidedantiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Tarp įvertintųjų – ir Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Jurgita Kairytė-Daniūnienė.

Ji įvertinta už sąžiningai vykdomas darbo funkcijas, pagalbą sprendžiant svarbius klausimus, pasidalijimą gerąja patirtimi ir profesinėmis žiniomis su kolegomis, nuolatinį tobulėjimą bei ieškojimą naujų darbo metodų. J. Kairytė-Daniūnienė visuomenės sveikatos priežiūrą vykdo Šakių „Žiburio“ gimnazijoje bei Kidulių mokykloje.
 
„Specialistams įteiktos padėkos kartu su simboliniu obuolio ženklu perduoda žinią: obuolys – tai lyg mūsų darbo vaisius, bet prieš skinant vaisius, pirmiausia reikia pasodinti sodą, jį prižiūrėti ir puoselėti. Norisi palinkėti kiekvienam specialistui būti savo visuomenės sveikatos sodo puoselėtoju, kad kartu su savo savivaldybės gyventojais būtų galima mėgautis saldžiais sveikos gyvensenos vaisiais“, – prasmingomis mintimis sveikinimo kalbos metu dalijosi Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

„Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos puoselėjama nuo 2016m., o specialistų rinkimai vyksta net 47-iuose savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos