baneris leidinys

Trukt už vadžių – vėl iš pradžių – po kelių nesėkmingų bandymų rasti nuolatinį Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vadovą ir vėl skelbiamas konkursas šioms pareigoms užimti.

Rodos, neseniai turėjęs įvykti konkursas buvo gana daug žadantis, mat buvo gauti keturi kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys pretendentų prašymai, tačiau, kaip patikslino savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, į konkursą atvyko tik viena pretendentė, tačiau nebuvo surinktas pereinamasis balas.
 
„Pagal konkurso organizavimo aprašą ir nuostatus, kada nesurinktas pereinamasis balas, kai kalbame apie pirmąjį atrankos etapą, konkursas laikomas neįvykusiu“, – informavo G. Morkeliūnas.

Tad konkursas Šakių PASPC paskelbtas dar kartą, dokumentai priimami iki liepos 26 dienos.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Šakių PASPC vadovauja anksčiau įstaigoje administratorės pareigas ėjusi L. Rusakevičienė, prieš ją laikinai įstaigai vadovavo Lekėčių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Ligita Armonavičienė, iki 2020 m. kovo beveik dvejus metus įstaigai irgi laikinai vadovavo gydytoja Reda Naujokaitienė.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos