baneris leidinys

patikraPoliklinikos raginamos skirti laiko vaikų sveikatos profilaktiniam tikrinimui. Su prašymu peržiūrėti gydymo įstaigų darbo organizavimą ir užtikrinti, kad kasmečiam sveikatos patikrinimui į poliklinikas atėję vaikai būtų aptarnaujami greičiau, trečiadienį į Lietuvos savivaldybes kreipėsi Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Kasmet artėjant naujiesiems mokslo metams arba tik jiems prasidėjus poliklinikose konsultacijoms pas gydytojus specialistus susidaro didelės eilės. Šiemet siekiama tokios spūsties išvengti.

Moksleiviai iki rugsėjo 15 dienos ugdymo įstaigoms turės pateikti informaciją apie savo sveikatą.

Dėl moksleivio sveikatos pažymos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją įprasta tvarka: iš anksto užsiregistruoti bei atvykti nurodytu laiku. Rekomenduotina atvykti pas savo šeimos gydytoją jau pasitikrinus dantų būklę.
 
Vaiką turi lydėti vienas iš tėvų. Be tėvų sutikimo vaiko sveikatos tikrinti negalima. Profilaktinio patikrinimo metu matuojamas ūgis, svoris, patikrinama rega, laikysena, išmatuojamas kraujospūdis, esant kokių nors nusiskundimų vaikas siunčiamas pas gydytojus specialistus. Turi būti atlikti kraujo ir šlapimo tyrimai, tačiau jei tokie tyrimai buvo atlikti mažiau nei prieš metus ir nenustatyta pakitimų, tyrimų nereikėtų kartoti.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos