baneris leidinys

jokiu_EŠiuo metu rinkoje didėjant maisto produktų asortimentui, kurių ženklinimo etiketėje skambiai reklamuojami šūkiai "Be E", "Jokių E", "Stop E", "Be konservantų", "Be saldiklių" ir pan., Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba aiškinsis, ar šie teiginiai atitinka tikrovę.

Tarnyba pradėjo tikslinį patikrinimą, kuriuo bus siekiama išsiaiškinti, ar nėra nesąžiningų gamintojų ir vartotojų klaidinimo atvejų. Tyrimo rezultatai bus skelbiami viešai.

Tiksliniu patikrinimu siekiama ginti vartotojo interesus įsigyti maisto produktą neabejojant dėl jo sudėties.

"Pasitikime gamintojais, tačiau turime būti tikri, kad etiketėse deklaruojami teiginiai dėl "E" nenaudojimo nėra kartais tik rinkodaros priemonė. Netoleruosime vartotojų klaidinimo atvejų, jei tokių nustatysime", - sakė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.

Patikrinimo metu bus atlikti produktų "Be E", "Jokių E", "Stop E", "Be konservantų", "Be saldiklių" ir pan. laboratoriniai tyrimai siekiant nustatyti atitiktį jų ženklinimui. Mėginiai bus tiriami Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos