baneris leidinys

Prieš porą metų respublikinėje žiniasklaidoje nuskambėjo buvusios griškabūdietės Valentinos Baltrušaitytės ligos istorija. Moteris tik po 13 metų išsivadavo nuo kančių. Dabar ji prašo daugiatūkstantinės neturtinės žalos atlyginimo.   

Bemaž prieš 15 metų Griškabūdyje gyvenusi Valentina Baltrušaitytė prieš porą metų viešai prabilo apie jos pilve rastą chirurginį instrumentą – Revorverio kablį (ilgis – 28, plotis – 7, storis – 0,2 cm). Nepakeliami skausmai V. Baltrušaitytę kamavo visus 13 metų iškart po Šakiuose atliktos, jos gyvenime pirmosios, operacijos. Tik bemaž prieš porą metų, kai Šakių ligoninėje jai buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pašalinta tulžies pūslė, Vilniaus greitosios medicinos pagalbos universitetinės ligoninės chirurgai moteriai atliko operaciją ir iš jos pilvo išėmė minėtąjį instrumentą. Ir tik tada išsisprendė visos sveikatos problemos.

Kaip 2009 metais rašė „Draugas“, tuomet už patirtą materialinę bei moralinę žalą ji prašė 1,5 mln. litų. Dabar respublikinė spauda skelbia, kad V. Baltrušaitytė, pasitarusi su advokatais, nutarė pateikti civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo Šakių ligoninei. Dabar ji siekia už 13 metų kančias prisiteisti 200 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos