baneris leidinys

sveikuoliaiPraėjusią savaitę Kaune įvyko 2011-2012 mokslo metų tarptautinio vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų II etapo Kauno zonos ugdymo įstaigų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Puikiomis žiniomis apie sveiką gyvenseną išsiskyrė ir mūsų rajono moksleiviai.

Nuotr. Konkurse „Sveikuolių sveikuolis“ dalyvavę Šakių rajono atstovai, tarp kurių pasirodė ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė „Linelis“, namo grįžo su dovanomis ir dar geresnėmis žiniomis apie sveiką gyvenseną.  

Kovo 14 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje įvyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas. Jame varžėsi priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus 1- 4 klasių komandos. Vyresniųjų klasių moksleiviai varžėsi Kauno sporto centro mokykloje. Konkurse dalyvavo Alytaus miesto  ir rajono, Jonavos, Jurbarko, Kalvarijos, Kauno miesto ir rajono, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Lazdijų, Prienų, Raseinių, Šakių, Vilkaviškio savivaldybių moksleiviai.  
 
Konkurse Šakių rajonui atstovavo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė „Linelis“, Šakių „Aukuro“ pagrindinė mokyklos 1- 4 klasių ir 5-8 klasių komandos ir Kudirkos Naumiesčio Marijampolės profesinio rengimo centro dešimtokai. Renginys prasidėjo iškilminga eisena ir komandų parengtais prisistatymais. Vėliau  mokiniai varžėsi estafetėse, atliko praktines pirmosios pagalbos užduotis, sprendė testus sveikos gyvensenos, saugaus eismo, elgesio su nepažįstamais žmonėmis klausimais. Komandų kapitonai rungėsi priimdami  loginius sprendimus. Be to, savo komandoms balus pelnė ir bendras užduotis atliko  pedagogai  ir sveikatos priežiūros specialistai. Tarp mūsiškių geriausiai sekėsi Kudirkos Naumiesčio dešimtokams, kurie užėmė antrąją vietą ir pasipuošė medaliais. Sporto rungtyje jie buvo nepralenkiami ir visus sužavėjo originaliu, vyrišku komandos prisistatymu, saugaus eismo ir sveikos gyvensenos išmanymu. Berniukus konkursui paruošė auklėtoja Rasa Blekaitienė ir sveikatos specialistė Benita Petrauskienė. Visos komandos grįžo su dovanomis ir pagilintomis sveikos gyvensenos žiniomis, kurios, tikima, taps neatsiejama vaikų kasdienio  gyvenimo dalimi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos