baneris leidinys

kariai sintautuose
Sintautų mokyklos auklėtinius itin sudomino svečių atsivežta amunicija – granatsvaidis, kulkosvaidis, automatinis šautuvas G36.  Kariai mielai papasakojo apie ginklus bei pamokė, kaip juos tinkamai laikyti. D. Pavalkio nuotr.

Sintautų pagrindinės mokyklos mokiniai Gedulo ir vilties dieną paminėjo kiek neįprastu būdu. Mokyklos bendruomenė, Sintautų kultūros centro atstovai bei vicemeras Darius Jakavičius tremtyje kentėjusius Lietuvos gyventojus pagerbė prie simbolinio tremtinio paminklo. Čia buvo skaitomi tremtinių laiškų fragmentai, atspindintys visą skaudžią istoriją – nuo pat pirmųjų tremties dienų iki grįžimo atgal į tėvynę. O tradiciškai išreiškus pagarbą, moksleiviai pasinėrė į pilietiškumo ugdymui skirtas veiklas.
Birželio 9 d. paraiškas vasaros stovykloms rengti svarsčiusi komisija patvirtino visų 16 pareiškėjų pateiktus projektus, tačiau savivaldybė vasaros stovykloms skyrė tik 20 tūkst. eurų, o pareiškėjų prašoma suma siekė  55 tūkst. 243 eurus.

„Komisijai teko nelengva užduotis apkarpyti tuos pinigėlius ir vėl perklausti organizatorių, ar jie vis tiek vykdys stovyklas už siūlomą sumą, tai gavom atsakymą, kad tikrai taip“, – komentavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kasparavičienė.
spektaklis pelyte zita
Pasaką apie pelytę Zitą scenoje seka aštuntokės (iš kairės): Ieva Martinaitytė, Austėja Verpečinskaitė, Goda Bernotaitė ir Goda Januškevičiūtė. V. Venslovaičio nuotr.

Neseniai spektakliu „Meilė džiazas ir velnias“ (pagal J. Grušą) su scena (tikėtina, tik laikinai) atsisveikino „Žiburio“ gimnazijos abiturientai, o praėjusį ketvirtadienį jau „Varpo“ dramos studijos artistai pristatė dar vieną premjerą, šįkart pagal V. V. Landsbergio pjesę „Pelytė Zita“, kur pagrindinius vaidmenis atliko ir su šios mokyklos dramos studija atsisveikino aštuntokės.
Valstybinį anglų kalbos egzaminą šiemet laikyti pasirinko daugiausia abiturientų – beveik 18 tūkst. kandidatų. Šio dalyko egzaminas tarp pasirenkamų populiariausias ir mūsų rajone.

Kaip skelbia savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, egzaminui registravosi 181 kandidatas, egzaminą abiturientai pirmadienį laikė Šakių „Žiburio“ ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijose.
Iki birželio 3 d. savivaldybės administracija kvietė teikti paraiškas vasaros stovykloms rengti. Tiesa, lėšų poreikis yra gerokai didesnis nei galimybės, tad akivaizdu, kad norų maksimaliai patenkinti nepavyks.

Pasak Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Dariaus Aštrausko, iš viso gauta 16 paraiškų stovykloms rengti. Kaip patikslino skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius, pagal gautus prašymus lėšų poreikis yra 55 tūkst. 243 eurai, o biudžete jų įgyvendinimui numatyta 22 tūkst. eurų.
meno mokykla pabaige
Su Meno mokykla atsisveikino Muzikos, Dailės ir Šokio skyriaus moksleiviai, pastarųjų daugiausiai, o penki įveikė ir išplėstinio ugdymo programą. G. Bernotienės nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį Gelgaudiškio dvare vyko Šakių rajono meno mokyklos absolventų išleistuvės. Mokyklos baigimo pažymėjimai įteikti Šokio, Dailės bei Muzikos skyrius baigusiems moksleiviams.
istiesk pagalbos ranka
Pirmą vietą laimėjo ir įveikusi varžovus džiaugėsi Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda. VSB nuotr.


Praėjusį ketvirtadienį po dvejų metų pertraukos Šakių visuomenės sveikatos biuras ir vėl pakvietė į savo tradicinį renginį Pagonijos pramogų parke „Ištiesk pagalbos ranką“, kuriame dalyvavo 14 komandų iš įvairių rajono mokyklų.
kiduliu sporto sale
Penktadienį suremontuotą Kidulių mokyklos sporto salę apžiūrėję savivaldybės administracijos vadovai pasidžiaugė akivaizdžiais pokyčiais bei sklandžiai įvykdytais darbais. D. Pavalkio nuotr.

Nors sutvarkyta ir neatpažįstamai pasikeitusi Kidulių mokyklos sporto salė oficialiai bus atidaryta tik trečiadienį, praėjusį penktadienį dar dažais kvepiantį objektą atvyko apžiūrėti savivaldybės atstovai.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos