baneris leidinys

Penktadienį rajono savivaldybės taryba patvirtino naujas Šakių „Žiburio“ gimnazijos teikiamų paslaugų kainas.

Atsižvelgdama į Šakių „Žiburio“ gimnazijos direktorės Jūratės Mozūraitienės 2019 m. sausio 31 d. prašymą, rajono savivaldybės taryba nustatė naujas gimnazijoje teikiamų paslaugų kainas: sporto salės patalpų nuoma – 10 eurų už valandą, aerobikos salės patalpų nuomą –  5 eurai už valandą, aptarnavimo paslaugos (ūkinės išlaidos) bendrabučio gyventojams – 10 eurų per mėnesį.
jaunimo posedis
Nuotr. Jaunimo reikalų tarybos nariai baigia savo kadenciją, tačiau dar keletą mėnesių įgyvendins naujai patvirtintą šių metų veiklos planą.  

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusį antradienį į eilinį posėdį, kuris vyko savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vedėjo kabinete, rinkosi Jaunimo reikalų tarybos nariai. Jo metu buvo išklausytos Atviro jaunimo centro (AJC) ir Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro veiklos ataskaitos, susipažinta, kaip rajone įgyvendinama Jaunimo savanoriškos tarnybos programa, aptarti kiti klausimai.
meno mokykla remontas
Nuotr. Šakių rajono meno mokyklos palėpėje UAB „Mediresta“ darbininkai įrenginėja keturias klases. Po remonto čia įsikurs Dailės skyrius.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Dar gruodžio mėnesį Šakių rajono meno mokykloje pradėta įgyvendinti dešimtmetį puoselėta svajonė – įrengti patalpas mokyklos palėpėje ir perkelti į ją Dailės skyriaus mokinius. Nors remonto darbus planuojama baigti kovo mėnesį, tačiau, kaip informavo mokyklos direktorius Einaras Martinaitis, kol bus pastatyti baldai ir viskas perkraustyta, užtruks, tad įkurtuves tikimasi švęsti jau naujais mokslo metais.
protmusis raudona
Nuotr. Šakių trečiojo amžiaus universiteto protmūšio nugalėtojais tapo „Raudonų“ komanda.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Vasario 12 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijos salėje rinkosi Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai. Čia jau trečius metus iš eilės vyko tradicinis Vasario 16-ajai skirtas renginys – protmūšis „Lietuva – akmuo prie slenksčio seno“.
mokyklu direktoriai
Nuotr. Ugdymo įstaigų vadovai buvo informuoti, kad švietimui iš 30 mln. eurų biudžeto šiemet bus atriekta 13 mln. 800 tūkst. eurų, t.y. 45,8 proc. viso biudžeto lėšų.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusį penktadienį švietimo įstaigų vadovų susirinkimo metu aptarta, kokia biudžeto dalis bus atriekta švietimui, diskutuota, kodėl mokiniai nenori dalyvauti olimpiadose, pasitarta klasių komplektavimo, viešųjų pirkimų ir kitais einamaisiais klausimais.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija svarsto, ar nereikėtų suteikti nemokamo maitinimo visiems pradinukams, nepriklausomai, kokios yra šeimos pajamos. Jau ir rajone renkama informacija, kokia šiuo klausimu bus apibendrinta nuomonė.

Praėjusią savaitę raštą su raginimu rinkti informaciją gavo Socialinės paramos skyrius. Pasirodo, gerokai anksčiau tokį pat raštą gavęs ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius, į kurį, kaip sakė vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius, jau pradeda plaukti informacija iš mokyklų. Retorinis klausimas, ar susikalba ir kaip susikalba ministerijos, bet užklausimo esmė ta pati.
kvadrato nugaletojai
Nuotr. Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finalinėse varžybose Griškabūdžio gimnazijos 4 klasės pradinukų komanda iškovojo pirmą vietą.


Lietuvos mokyklų žaidynių  kvadrato finalinėse varžybose Griškabūdžio gimnazijos 4 klasės pradinukų komanda – pirma.
meno mokykla pauliukas
Nuotr. Meno mokyklos Kudirkos Naumiesčio filialo mokytojas Mindaugas Pauliukas kaip dirbo su mokiniais, taip ir dirbs. Beje, jis turi ir antrojo pastato aukšto panaudojimo viziją.  

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusią savaitę daug emocijų sukėlė Šakių rajono meno mokyklos Kudirkos Naumiesčio filialo mokytojus, mokinius ir jų tėvus apskriejusi žinia dėl filialo uždarymo. Sausio 31 d. vykusioje spaudos konferencijoje rajono vadovas Edgaras Pilypaitis prisipažino, kad ir jam pačiam ši žinia buvo labai netikėta.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos