baneris leidinys

Nauja priešmokyklinė klasė įkuriama Šakių „Varpo“ mokykloje. Nuo rugsėjo 1-osios susipažinti su mokyklos vaidmeniu jų gyvenime ateis 20 šešiamečių, kitąmet turėsiančių lankyti jau pirmąją klasę.
 
Paprastai šešiamečiai priešmokyklines grupes lig šiol lankė darželiuose. Šakių mokyklos – darželio „Berželis“ direktorės pavaduotoja Ramutė Sutkuvienė sakė, kad šiemet įstaiga sulaukė daug tėvų prašymų priimti jų dvejų trejų metų amžiaus vaikus į darželį. Atsižvelgiant į tai darželyje įkurta nauja grupė, kurią nuo rugsėjo lankys 15 mažylių. Po naujų metų numatyta priimti dar penkis vaikučius.

Paliktos dvi priešmokyklinės grupės, kuriose mokysis darželį nuo mažumės lankantys vaikai. Naujai gautų prašymų priimti į priešmokyklines grupes darželis patenkinti negalėjo. Todėl su rajono valdžios palaiminimu nuspręsta Šakių „Varpo“ mokykloje įkurti priešmokyklinę grupę. Kadangi, kaip patikino Šakių „Varpo“ mokyklos direktorius Vitas Daniliauskas, mokinių kasmet mažėja, todėl patalpas rasti nebuvo sunku.

Jau žinoma, kad mokykloje grupę lankys 20 šešiamečių. „Šiandien turime 22, norinčius mokytis priešmokyklinėje grupėje. Dviejų nepriėmėme. Higienos normose numatyta, kad klasėse gali būti 15-20 vaikų, bet ne daugiau“, –kalbėjo V. Daniliauskas.Mažieji lankytojai kasdien turės keturias sutrumpintas pamokėles. Su jais dirbs auklėtoja ir jos padėjėja. Jau pateikti aštuonių tėvų prašymai vaikus leisti į prailgintos darbo dienos grupę.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos