baneris leidinys

Vicemero Edgaro Pilypaičio pirmininkaujama Studijų rėmimo komisija ketvirtadienį apsvarstė studentų prašymus paremti jų mokslus aukštosiose mokyklose. Visų paraiškas pateikusių studentų prašymai patenkinti.
 
Ketvirtadienį savivaldybės vicemero darbo kabinete posėdžiavo speciali Studijų rėmimo komisija. Šiųmetė prašymus pateikusių finansinė padėtis parodė, kad ši rėmimo programa labai reikalinga. „Anksčiau buvo iškilusi diskusija, ar apskritai reikalinga tokia rėmimo programa. Iš tikrųjų pamatėme, kad ši programa tikrai reikalinga, nes žmonės gyvena skurdžiai. Reikia tik pasidžiaugti, kad mažesnes pajamas gaunančių šeimų vaikai sugeba gerai mokytis: tiek gerai baigti gimnazijas ir įstoti į aukštąsias, tiek gerais balais mokytis aukštosiose“, – kalbėjo vicemeras. Pasak jo, būtų nusikaltimas neremti, kai, pavyzdžiui, išdalinus šešių asmenų šeimos pajamas vienam žmogui tenka11 eurų per mėnesį. Studijų rėmimo programa remia asmenis, kurių išdalintos šeimos pajamos vienam asmeniui neviršija 153 eurų, o mokymosi vidurkis ne žemesnis nei 8,5 balo.

Komisija įvertino 11 asmenų gyvenimo sąlygas ir visiems paskyrė po 76 eurų paramą, kuri kas mėnesį studentus pasieks pirmąjį ateinančių mokslo metų pusmetį. Iš jų pirmą kartą stipendija suteikta penkiems šiemet gimnazijas baigusiems ir į aukštąsias mokyklas įstojusiems asmenims.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos