baneris leidinys

olimpiadaLapkričio 20–21 d. keletas Griškabūdžio gimnazijos jaunųjų geologų būrelio „Kreidukai“ (vadovė Marija Senkienė) atstovių dalyvavo XXIV šalies jaunųjų geologų olimpiadoje.

Nuotr. Jaunųjų geologų olimpiadoje mokytojos Marijos Senkienės auklėtinės Agnė Simanavičiūtė (kairėje) laimėjo III vietą, o Mintarė Žemaitytė (dešinėje) – II.

Visų dalyvių, atvykusių į Vilnių penktadienio rytą, laukė olimpiados užduočių sprendimas. Šeštadienio rytą buvo aptarta olimpiada ir apdovanoti nugalėtojai. Šiais metais sėkmė šypsojosi dviem „kreidukėms“: septintokė Mintarė Žemaitytė jauniausiųjų dalyvių grupėje užėmė II vietą, o trečiokė gimnazistė Agnė Simanavičiūtė vyriausiųjų amžiaus grupėje laimėjo III vietą.
 
 Abi moksleivės buvo apdovanotos diplomais, nugalėtojų medaliais ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro dovanomis. Likusioms dalyvėms buvo įteikti padėkos raštai, o mokytojai Marijai Senkienei išreikšta padėka už prizininkų paruošimą olimpiadai.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai dalyviai aplankė Gamtos tyrimo centro Mineralogijos muziejų, kuriame sulaukė atsakymų į kilusius klausimus. Olimpiada baigėsi pasivaikščiojimu po Vilnių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos