baneris leidinys

diplomuotosPlokščių mokykloje-daugiafunkciame centre spalio–gruodžio mėnesiais nevyriausybinė organizacija –iniciatyvaus jaunimo klubas „MES“ vykdė neformalaus ugdymo programą „Savęs pažinimo ir raiškos studija“.

Nuotr. Paskutiniame studijos užsiėmime vyko veiklos aptarimas bei apdovanojimų vakaras.

Studijos dalyviai dirbo pradinių ir vyresniųjų klasių moksleivių grupėse. Jose buvo kalbama, kaip pažinti save, kaip bendrauti, elgtis, kaip labiau pasitikėti savimi, vyko praktiniai užsiėmimai. Daugiausia teigiamų atsiliepimų sulaukė tie užsiėmimai, kurių metų studijos dalyvius aplankė svečiai: kirpėjos Anželika Dubickienė ir Rasa Kačerinskienė, visažistės iš Šakių – Evelina Drevininkaitytė ir Iveta Danieliūtė, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbantys Martinas Eimutis ir psichologė Jogilė Navickaitė, rajono tarybos narė Dinara Gudaitienė su savo veislyno „Mažasis augintinis“ šuneliais. Studijos dalyviai ir jų vadovė R.Liudžiuvienė svečiams dėkoja už savanorišką veiklą, tikisi jų sulaukti ir ateityje.
 
Studija veiklą tęs ir 2016 metais. Užsiėmimų metu ir toliau bus sudaromos sąlygos moksleiviams atsiskleisti, išbandyti save įvairiose situacijose ir veiklose, bus ugdomos ir plėtojamos vaikų kompetencijos. Studijos veikla remiama iš Švietimo ir mokslo ministerijos lėšų – iš neformaliojo ugdymo krepšelio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos