baneris leidinys

Pirmadienį senajame „Žiburio“ gimnazijos pastate į posėdį rinkosi prieš porą mėnesių įsteigto Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) taryba.

Kadangi rugsėjo mėnuo ir nauji mokslo metai nenumaldomai artėja, TAU taryba skuba dėlioti pagrindinius su universitetu susijusius dalykus. Pastarajame posėdyje universiteto steigėjai ir valdybos nariai daugiausiai diskutavo apie universiteto fakultetus – kokie jie galėtų būti.

Valdybos pirmininkė, „Žiburio“ gimnazijos direktorės pavaduotoja Margarita Liukaitienė pasakojo, kad rajono gyventojai, sužinoję apie planus Šakiuose įsteigti TAU, patys kreipėsi į universiteto steigėjus bei valdybos narius, domėjosi, teikė savo pasiūlymus, kokių dalykų šiame universitete galėtų būti mokoma.
 
Posėdyje buvo nuspręsta, kad rugsėjo mėnesį startuosiantis universitetas šiuo metu turės keturis fakultetus: Sveikatos, Menų, Istorijos ir filosofijos bei Kalbų. Tiesa, M. Liukaitienės teigimu, kiekvienas fakultetas apims nemažai sričių. Pavyzdžiui, Sveikatos fakultete bus mokomasi ne tik sveikos gyvensenos, sporto, bet ir psichologijos. Istorijos ir filosofijos fakultete bus dėstoma istorija, koncentruojantis į mūsų rajoną, su juo susijusius įvykius. Kalbų fakultete bus mokoma ir lietuvių, ir užsienio kalbų.

Kas žino, gal vėliau, jei bus poreikis, bus įsteigta ir daugiau fakultetų, o pradžiai keturių – per akis. TAU tarybos nariai rudeniop planuoja surengti susirinkimą, kuriame visi, norintys studijuoti šiame universitete, galės pateikti prašymus. Beje, jei tokių asmenų atsirastų jau dabar, jie turėtų kreiptis į M. Liukaitienę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos