baneris leidinys

griskabudis5Gegužės 6 d. Griškabūdžio gimnazija tradiciškai paminėjo gimnazijos bendruomenės šventę „Po malūno sparnais“. Tačiau šįkart šventė buvo kiek kitokia, ypatinga.

Nuotr. Griškabūdžio gimnazijos bendruomenės renginyje vyko amatų mugė, kurioje buvo galima įsigyti įvairiausių skanumynų.

Ne šiaip sau kasmetinė gimnazijos bendruomenės šventė pavadinta „Po malūno sparnais“. Kaip sakė renginio vedėjai, pasaulį galima įsivaizduoti kaip didelį malūną. Jis, kaip ir Žemė, sukasi apie savo ašį. Ir tai simboliška, juk vėjo malūnai turi keturis sparnus, o tai keturios pasaulio šalys, keturi metų laikai, keturi vėjai, keturios pasaulio kryptys. Anot jų, Griškabūdžio gimnazija taip pat turi keturis svarbius sparnus: pirmasis – mokytojai, antrasis – mokiniai, trečiasis – tėvai, o ketvirtasis – visas miestelis, įstaigos, žmonės, neatsiejamai esantys greta.
 
 Šie metai ypatingi ne tik Griškabūdžio mokyklai, kuri lygiai prieš penkerius metus tapo gimnazija, bet ir gimnazijos šokių studijai „Vaivora“, kuri taip pat švenčia savo penkmetį. Šia proga visa gimnazijos bendruomenė gegužės 6-ąją nuo pat ryto buvo įtraukta į įvairias veiklas. Sportą mylintys bendruomenės nariai dalyvavo įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose ir žaidimuose, vėliau gimnazijos mokiniai visus pakvietė į amatų mugę „Aksomo sparnuos jaunystės vėjas pluša“.

Šioje mugėje gražiausios ir skaniausios prekės laukė norinčių jas įsigyti, o kalvis kiekvienam suteikė galimybę nusikalti proginę monetą, papuoštą gimnazijos simbolika. Gimnazijos bendruomenės šventę vainikavo koncertas „Deimanto girnos perlus beria“, kuriame visus svečius džiugino gimnazijos šokių kolektyvai ir choras.

Beje, šventės metu buvo iškilmingai pagerbti visi bendruomenės nariai, nusipelnę ir garsinę gimnazijos vardą rajone, respublikoje ar net užsienyje. Už gražų atžalų auklėjimą buvo apdovanoti gimnazistų tėveliai. Už ilgametį darbą ir nuopelnus gimnazijai „Gimnazijos vėliavos ženklu“ buvo apdovanota dailės mokytoja metodininkė Rimutė Amonienė. Iš gimnazistų šis apdovanojimas už nuopelnus teko abiturientei Donatai Laurinaitytei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos