baneris leidinys

zvejyba moksleiviaiPraėjusį penktadienį prie Valiulių tvenkinio šurmuliavo moksleiviai – jie išmėgino savo jėgas žvejų varžybose. Toks moksleiviams skirtas renginys prie šio tvenkinio vyko bene pirmą kartą.

Nuotr. Prie Valiulių tvenkinio surengtose žvejų varžybose dalyvavo moksleiviai iš Griškabūdžio, Šakių, Paluobių, Lukšių bei Gelgaudiškio.

Vienas iš renginio organizatorių, Griškabūdžio gimnazijos mokytojas bei „užkietėjęs“ žvejys Romanas Laurinaitis tokias varžybas prie Griškabūdžio miestelyje esančio tvenkinio organizuodavo kiekvienų mokslo metų užbaigimo proga.
 
Kaip pasakojo R. Laurinaitis, šios varžybos buvo jubiliejinės – vyko jau penkioliktą kartą. Tik buvo pakeista renginio vieta, kad į varžybas įsitrauktų ne tik griškabūdiečiai, bet ir kitų mokyklų moksleiviai.

Šiemet varžybose panoro dalyvauti 23 moksleiviai iš Griškabūdžio, Šakių, Paluobių, Lukšių ir Gelgaudiškio. Nors oras žvejybai buvo ne pats tinkamiausias – pasitaikė itin saulėta diena – visgi žvejai jau pirmosiomis varžybų minutėmis skaičiavo pagautus laimikius. Pakalbinus vaikinus paaiškėjo, jog meškerę visi renginio dalyviai rankose laikė tikrai nebe pirmą kartą.

Po trijų valandų žvejybos atėjo laikas skaičiuoti laimikius. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo šakietis Robertas Endriukaitis, antrąją – Pijus Moleikaitis iš Griškabūdžio, trečioji vieta atiteko lukšiečiui Vytautui Rudzevičiui. Beje, didžiausią žuvį pagavusiam V. Rudzevičiui buvo įteiktas specialusis prizas.

Tiesa, nė vienas dalyvavęs varžybose namo negrįžo tuščiomis: jiems buvo padovanotos renginio rėmėjų Juozo Delnevičiaus ir Valdo Bugvilo įsteigtos dovanėlės. Po varžybų žvejai vaišinosi ant laužo išvirta guliašo sriuba.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos