baneris leidinys

varpo apdovanojimasBirželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė apdovanojo Mokyklos bendruomenės metų konkurso laimėtojus – daugiau kaip 20 švietimo įstaigų iš dešimties Lietuvos apskričių. Tarp laureačių – Šakių „Varpo“ mokykla.

Nuotr. Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė „Varpo“ mokyklos 3b klasės atstovams įteikė bendruomeniškiausios mokyklos apdovanojimą.

Visus mokslo metus vykusiame mokyklų ir šeimų bendradarbiavimą skatinančiame konkurse „Varpo“ mokyklos 3b klasės mokiniai (auklėtoja Jūratė Daniliauskienė) dalyvavo su kūrybiniu-edukaciniu projektu „Sagų medis“, kuriam prireikė 16 tūkst. sagų ir daugiau nei keturių kilometrų vielos. Iš projektų gausos komisija atrinko 10 geriausių, įdomiausių, kūrybiškiausių. Dar dešimčiai projektų skirtos antrosios vietos. Pirmąja vieta apdovanoti ir varpiečiai. Mokykla tapo viena iš bendruomeniškiausių.
 
Šventiniame renginyje „Harmony park“ Prienų rajone dalyvavę 50 mokyklos bendruomenės narių patyrė daugybę įspūdžių ir parsivežė nugalėtojų prizą, Ministrės padėkos raštą ir sertifikatą, liudijantį, kad mokyklą pasieks dovana – teniso stalas.

Konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje „Varpo“ atstovai ne tik atsiėmė dovanas, bet ir „Sagų medžio“ nuotrauką su liudijimu, kad jis įregistruotas agentūros „Factum“ Lietuvos rekordų knygoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos