baneris leidinys

Gegužės 31 d. Slavikų laisvalaikio centre vyko žaidimų diena, kurioje dalyvavo Slavikų pagrindinės mokyklos pradinukai. Pagaliau sulaukę vasaros, moksleiviai šventės metu pasikartojo eismo taisykles, dalyvavo viktorinoje, žiūrėjo filmą, piešė.

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi jau trečią kartą dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Slavikų laisvalaikio centro renginių organizatorė Renata Baltrušaitienė pasakojo, kad žaidimų dienos metu buvo kalbama apie eismo saugumą, kaip moksleiviai vasaros metu turėtų taisyklingai elgtis gatvėje, kad laimingi ir sveiki rudenį sugrįžtų į mokyklą.
 
Pirmiausia mokytoja Judita Čereškevičienė surengė viktoriną, kurios metu visi prisiminė kelių eismo taisykles ir ženklus bei pažiūrėjo video medžiagą apie saugų eismą. Tuomet šventės dalyviai piešė. Pasak R. Baltrušaitienės, šiais piešiniais bus iliustruota knygelė, kurioje bus sudėti ir pačių vaikų sukurti eilėraščiai apie saugų eismą. Knygelės leidyba rūpinsis pati R. Baltrušaitienė ir Šakių viešosios bibliotekos Slavikų padalinio bibliotekininkė Algimanta Kuncaitytė. Knygele pasidžiaugti jaunieji autoriai galės jau sugrįžę į mokyklą – Rugsėjo 1-osios šventės metu.

Vėliau šventės dalyviai persikėlė į skverą, esantį prie Slavikų laisvalaikio centro. Naujai pastatytoje lauko scenoje moksleiviai skaitė savo kūrybos eilėraščius apie saugų eismą. Jaunieji poetai ir dailininkai buvo apdovanoti atšvaitais ir liniuotėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos