baneris leidinys

Nacionalinis egzaminų centras liepos 4 d. paskelbė lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, fizikos ir geografijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikė 230 rajono abiturientų ir trys eksternai. Šimtuką iš šio egzamino pavyko gauti vienam moksleiviui iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos. Egzamino neišlaikė 24 mokiniai – 14 iš „Žiburio“ gimnazijos, septyni iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, po vieną iš Griškabūdžio ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijų bei vienas eksternas. Egzamino neišlaikiusiųjų procentas (11,27) didesnis už visos Lietuvos moksleivių neišlaikiusiųjų vidurkį, kuris yra 10,23 proc.
 
Geografijos valstybinį brandos egzaminą užsiregistravo laikyti 72 mokiniai, tačiau dešimt į jį neatvyko. Šimto taškų surinkti nepavyko niekam, neišlaikė vienas buvęs moksleivis. Šakių r. neišlaikė 1,61 proc., Lietuvos vidurkis – 1,49 proc.

Fizikos egzaminą laikė 39 abiturientai, vienas „Žiburio“ gimnazijos abiturientas į jį neatvyko. Džiugu, jog šį egzaminą pasisekė išlaikyti visiems rajono moksleiviams. Lietuvos neišlaikiusiųjų vidurkis – 1,81 proc.

Matematikos egzaminą laikė 224 gimnazijų mokiniai, vienas eksternas, keturi Marijampolės profesinio rengimo centro (PRC) moksleiviai ir vienas buvęs mokinys. Tačiau į egzaminą neatvyko trys „Žiburio“ gimnazijos, penki Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, keturi Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokiniai, po vieną mokinį iš Griškabūdžio gimnazijos ir Marijampolės PRC. Deja, bet šimto taškų iš šio egzamino nepavyko surinkti nė vienam rajono moksleiviui, neišlaikė 19 – keturi „Žiburio“, septyni Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, po du iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Marijampolės PRC bei keturi Griškabūdžio gimnazijos abiturientai. Egzamino neišlaikė 8,80 proc. mokinių, Lietuvos vidurkis – 10,65 proc.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos