baneris leidinys

Lukšių vaikų dienos centras pakvietė moksleivius į penkių dienų stovyklą Zyplių dvare. Dvidešimt vaikų iš Lukšių seniūnijos mokėsi tradicinių amatų, sportavo, žaidė.

Viena diena buvo skirta kūrybinei veiklai. Vaikai piešė paveikslus ant medžio skiedrų, susivėrė po draugystės apyrankę, kurią kiekvienas išsinešė į namus.

Apsilankę Zanavykų muziejuje, stovyklautojai dalyvavo edukacinėje popietėje – darė karūnas, kuriomis ir pasipuošė. Kelias dienas mokėsi tradicinių amatų: susipažino su kalvio amatu, keramikos dirbtuvėse nusilipdė po darbelį.
 
Nemažai buvo ir sportinės veiklos – stovyklautojai varžėsi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafetėse, kuriose netrūko džiaugsmo, buvo ir ašarų dėl pralaimėjimų.

Didžiausią įspūdį vaikams paliko ekskursija į pajūrį. Klaipėdoje aplankė delfinariumą, poilsio ir pramogų komplekse „Gamtos perlas“ (Karklėje, Klaipėdos r.) pasivažinėjo džipais po elnyną, nuvažiavę į Palangą – išsimaudė jūroje.

Stovyklautojai už šias malonias akimirkas dėkoja Lukšių seniūnui Vidui Cikanai, Kultūros centro direktorei Daivai Bukšnienei, UAB „Uriga“ bei savanoriams Gyčiui Matusevičiui, Jegmin Zubavičiūtei, Samantai Žemaitytei.

Lukšių vaikų dienos centro vadovei ir vienai iš stovyklos organizatorių Linai Šukaitienei talkininkavo socialinės darbuotojos Vilma Šimkūnienė ir Vaida Kravčenkienė. Stovyklą finansavo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

„Draugo“inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos