baneris leidinys

Kiekvienais metais geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai gauna savivaldybės premijas. Kai kurie tarybos nariai susimąstė, ar tokių premijų neturėtų gauti ir abiturientų mokytojai.

„Visada prašau, siūlau ir akcentuoju, kad premijos būtų skiriamos ne tik abiturientams, bet ir šimtukus gavusių mokinių mokytojams“, – teigė Violeta Simonavičienė.
 
Tačiau buvo ir tokių minčių, kad ne visada šimtukas yra pagrindinio ir paskutinio mokytojo nuopelnas. Pavyzdžiui, meras garsiai svarstė: gal didžiausias nuopelnas buvo ne paskutinius metus mokiusio mokytojo, o korepetitoriaus, gal įdirbis buvo padarytas žemesnėse klasėse, o mokytojai keitėsi.

„Manau, jei tai daryti, reikia labai gerų kriterijų, kad nesupykdytume kitų mokytojų“, – sakė J. Bertašius, siūlęs prisidėti norintiems ir pabandyti parengti tvarką.

Aušrelė Pukinskienė svarstė, kad ir mokiniams skiriamos premijos turėtų būti diferencijuojamos. Pasak jos, abiturientas už vieną dalyką gauna šimtuką, kito egzamino įvertinimas – 20 balų, o bendras vidurkis siekia apie 50 balų. Tokiems abiturientams, jos nuomone, premijos turėtų būti mažesnės.

Šiais metais devyni geriausiai egzaminus išlaikę ir atestatus su pagyrimu gavę rajono abiturientai gavo po 150 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos